bestoptika.eu
Infiray PSII ZZR termovízny monokulár
HUF
2 440 000,00 Ft
- Displej OLED s rozlíšením 1024 × 768
- Uhol záberu: 5,8° × 4,6°
- Optické zväčšenie: 4x - 32x
- Detekčná vzdialenosť do 3190 m
Nie je na sklade
- Dodanie zo skladu 4-7 dní, z externého skladu 14-28 dní.
Termovízny zameriavač InfiRay PSII - ZZR je určený nielen pre profesionálnych lovcov. Výkonný senzor a 75 mm objektív umožňujú identifikovať cieľ na veľkú vzdialenosť za všetkých poveternostných podmienok.
| Veľkosť | 220x120x90 mm |
| Rozlíšenie snímača | 640×512/12um |
| Priemer objektívu | 75 mm |
| NETD | ≤35 mK |
| Detekčná vzdialenosť/osoba | 1170 m |
| Detekčná vzdialenosť / vozidlo | 3190 m |
| Obnovovacia frekvencia obrazu | 50 Hz |
| Zorné pole | 5,8°×4,6° |
| Vzdialenosť vychádzajúcich žiakov | 6-55 mm |
| Diaľkomer | 20 - 3000m/+-1m |
| Dioptrická korekcia | -4 až +4 dioptrie |
| Optické zväčšenie | 4x - 32x |
| Wifi | Nie |
| Foto/video | Nie |
| Pohotovostný režim | Nie |
| Balistická kalkulačka | Áno |
| Zväčšiť | digitálne 1x / 2x /4x /8x |
| Typ batérie / životnosť batérie | 1x 18650 ( 18x65mm ) / 4h |
| Hmotnosť | 1110 g |
| Značka | InfiRay |
|---|---|
| Model | PS |















Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.