bestoptika.eu
InfiRay RICO RL42 LRF Termovízny puškohľad
1 100 000,00 Ft
Mimoriadne obľúbený termovízny kamerový ďalekohľad RICO RL42 LRF je vybavený snímačom VOx spoločnosti InfiRay s rozlíšením 384 × 288 pixelov a 12 µm. Okrem mnohých ďalších užitočných funkcií je vybavený displejom OLED s rozlíšením 1024 × 768 pixelov, objektívom s priemerom 42 mm, Wi-Fi, externým diaľkomerom, 4-násobným optickým priblížením, až 16-násobným digitálnym zväčšením a výdržou batérie až 6 hodín.
Nie je na sklade
- Dodanie zo skladu 4-7 dní, z externého skladu 14-28 dní.
Termokamera RICO RL42 LRF s puškohľadom
Model RICO RL42 LRF je mimoriadne obľúbený u poľovníkov, ktorí hľadajú maximálnu kvalitu obrazu a odolnosť. Spoločnosť InfiRay reagovala na potreby poľovníkov vytvorením výrobku, ktorý dokonale spĺňa ich očakávania. Nový snímač VOx, rozlíšenie 384 × 288 pixelov, presnosť 12 µm, displej OLED s rozlíšením 1024 × 768 pixelov a 42 mm objektív prispievajú k detailnému a ostrému obrazu. Intuitívne ovládanie, dve batérie v balení, externý diaľkomer, nahrávanie videa, mobilné pripojenie cez Wi-Fi, režim UltraClear a nový algoritmus snímača vyvinutý odborníkmi - to všetko robí z modelu RICO mimoriadne užitočného a praktického pomocníka v každej loveckej situácii.
| Rozlíšenie snímača | 384x288px |
| Veľkosť pixelov | 12µm |
| Citlivosť na teplo (NETD) | <40mK |
| Obnovovacia frekvencia | 50 Hz |
| Veľkosť objektívu | 42 mm |
| Zväčšiť | 4-16x |
| Zorné pole | 6,3° x 4,7° |
| Eyelines | 55 mm |
| Priemer oka | 6 mm |
| Detekčná vzdialenosť | 2200m |
| Typ displeja | OLED |
| Rozlíšenie displeja | 1024x768px |
| Typ batérie | 3,7 V 4400 mAh |
| Prevádzkový čas batérie | 2×6 hodín |
| Wi-Fi | Áno |
| Nahrávanie fotografií/videí | Áno |
| Zvukový záznam | Nie |
| Laserový diaľkomer | Áno, do 1000 m |
| Typ konektora | USB-C |
| Hmotnosť | 830g |
| Rozmery | 251x65x58mm |
Oficiálna stránka značky: https://www.infirayoutdoor.com/thermal-imaging-riflescope-rico-series
| Značka | InfiRay |
|---|---|
| Model | Rico |















Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.