bestoptika.eu
InfiRay SAIM NV SCD35
HUF
360 000,00 Ft
- Rozlíšenie 1920 x 1080 so snímačom 4μm
- Až 7 hodín nepretržitej prevádzky
- 16 GB vstavanej pamäte
Nie je na sklade
- Dodanie zo skladu 4-7 dní, z externého skladu 14-28 dní.
Séria Saim NV je výkonný a profesionálny digitálny denný a nočný ďalekohľad s vynikajúcim nočným videním. Má kompaktné rozmery a hmotnosť menej ako 430 g, 16 GB vstavanej pamäte, Wi-Fi, funkciu nahrávania videa a fotografovania. Ideálny na denný a nočný lov a pozorovanie.
| Technické parametre | Hodnoty |
| Typ | HD CMOS |
| Rozlíšenie | 1920 x 1080 |
| Veľkosť pixelov snímača | 4 μm |
| Ohnisková vzdialenosť objektívu | 35 mm |
| Číslo F | 1.4 |
| Optické zväčšenie | 3X ~ 12X |
| Zorné pole | 8,4°×6,3° |
| Digitálny zoom | 1X/2X/3X/4X |
| Vzdialenosť výstupnej zrenice | 35 mm |
| Dioptrický rozsah | -7 D~+3D |
| Typ displeja | FLCOS |
| Rozlíšenie displeja | 1280 x 960 |
| Veľkosť displeja | 0,39″ |
| Typ batérie |
CR123(3,7V)* 2 / 16650 * 2
|
| Externé napätie | 5 V (USB-C) |
| Životnosť batérie |
3,5 h (CR123) / 7 h (16650)
|
| Detekčná vzdialenosť | 200 m |
| Úroveň imunity | IP66 |
| Kapacita pamäte | 16 GB |
| Wifi | Majte |
| Prevádzková teplota | -20 ℃ ~ + 50 ℃ |
| Maximálna sila spätného rázu pušky | 1000 g/s² |
| Rozlíšenie videa | 1280 x 960 |
| Hmotnosť | 430 g |
| Rozmery | 195 × 61 × 61 mm |
| Vlnová dĺžka | 940 nm/850 nm |
| Typ batérie | 18650 |
| Maximálny výkon | 1,5 palca |
Oficiálny popis na stránke značky výrobku nájdete tu: https://www.infirayoutdoor.com/saim-nv-scd35-digital-day-and-night-riflescope
| Značka | InfiRay |
|---|---|
| Model | Saim |

























Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.