bestoptika.eu
Infiray SAIM SCT35 V2 termovízny puškohľad
HUF
870 000,00 Ft
Model SCT35 V2 s priemerom objektívu 35 mm je navrhnutý špeciálne pre skúsených lovcov, ktorí vyžadujú vyššiu úroveň kvality obrazu. Tá je dosiahnutá predovšetkým 12 µm snímačom a displejom OLED. Vysoká kvalita obrazu umožňuje pohodlný lov zveri veľkosti líšky na neobvyklé vzdialenosti aj pri nízkom rozlíšení. Kombinácia pohodlného, jednoduchého ovládania a extrémne nízkej hmotnosti s ostrým obrazom robí z modelu SCT35 V2 nepostrádateľného spoločníka, či už ide o lov v hustých lesoch, alebo v širokých otvorených poliach.
Na sklade
- Dodanie zo skladu 4-7 dní, z externého skladu 14-28 dní.
| Technické parametre | Hodnota |
| Rozlíšenie snímača | 384x288px |
| Veľkosť pixelov | 12µm |
| NETD - teplotný šum (mK) | <40mK |
| Obnovovacia frekvencia obrazu (Hz) | 50 Hz |
| Priemer objektívu | 35 mm |
| Zorný uhol | 7,5° x 5,7° |
| Základné zväčšenie | 2,8x |
| Digitálny zoom | 1x-4x |
| Eyelines | 48 mm |
| Dioptrická korekcia | 5D |
| Detekčná vzdialenosť | 1800m |
| Typ displeja | OLED |
| Výdrž batérie | až 6 hodín (s nástavcom) |
| Typ batérie | 2x CR123 / 2x 16650 |
| Digitálny kompas | Áno |
| Wi-Fi | Áno |
| Nahrávanie zvuku | Nie |
| Aplikácia | Áno |
| Typ konektora | USB-C |
| Kapacita úložiska | 16 GB |
| Odolnosť voči vode | IP67 |
| Hmotnosť | 420g |
| Rozmery | 195x61x61mm |
| Značka | InfiRay |
|---|---|
| Model | Saim |













Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.