bestoptika.eu
Night Pearl MANUL M6 2-12x42i denný puškohľad
305 000,00 Ft
Na sklade
- Dodanie zo skladu 4-7 dní, z externého skladu 14-28 dní.
Puškohľady Night Pearl Manul M6 sú navrhnuté tak, aby ponúkali poľovníkom a strelcom kvalitný optický produkt na každodenné použitie. Puškohľady série Night Pearl Manul M6 sú vybavené 6-násobným optickým priblížením a 30 mm tubusom. Tieto puškohľady spĺňajú najvyššie štandardy optickej kvality, mechanickej presnosti a odolnosti.
Night Pearl MANUL M6 2-12x42i je všestranný puškohľad.
Vlastnosti:
Denný puškohľad: denný puškohľad
variabilné zväčšenie
otočný ovládač na nastavenie korekcie paralaxy
rektifikačný disk
vynulovanie W/E
Zámerné skreslenie druhej ohniskovej roviny (SFP)
osvetlený zameriavač
6 úrovní nastavenia jasu
prídavná páka na rýchle priblíženie (výklopná páka)
funkcia automatického vypnutia
naplnené dusíkom
rúrka z hliníkovej zliatiny
100% vodotesný (2h/2m)
prachotesnosť
10 rokov predĺženej záruky pri registrácii, 5 rokov bez registrácie!
Kovové zacvakávacie krytky objektívu a okulára sú súčasťou balenia!
| Model | M6 2-12x42i |
| Zväčšiť | 2-12 x |
| Pomer zväčšenia | 6 x |
| Priemer hlavnej rúry | 30 mm |
| Priemer objektívu | 42 mm |
| Priemer výstupnej zrenice | 10,5 - 3,5 mm |
| Výstupná vzdialenosť žiakov | 95 mm |
| Zorné pole (stupne) | 10,6° - 1,83° |
| Zorné pole na 100 m | 18,6 - 3,2 m |
| Stabilita spätného rázu | 6000 J (.338 Norma Magnum) |
| Cieľová ohnisková rovina | druhý |
| Osvetlený teleskopický zameriavač | áno |
| Typ teleskopu |
4NPi (špecifikácie rozsahu nájdete vo fotogalérii produktu)
|
| Prenos svetla - denné svetlo (%) | 91 |
| Prenos svetla - sivý (%) | 88 |
| Dioptrická korekcia (dpt) | -3,5 / +2 |
| Rozsah rektifikácie | 110 MOA |
| Interval kroku rektifikácie | 0,25 MOA |
| Krok rektifikácie (cm/100 m) | 0,7 |
| Korekcia paralaxy | 10 m - nekonečno |
| Prevádzková teplota | -25 °C - +55 °C |
| Dĺžka | 359 mm |
| Hmotnosť | 600 g |
Balenie obsahuje puškohľad Night Pearl MANUL M6, sklopnú krytku objektívu, sklopnú krytku okulára, rýchlovýmenné rameno a krytku lupy, batériu Cr2032, príručku, optickú handričku.
| Značka | Night Pearl |
|---|---|
| Model | MANUL M6 |







Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.