bestoptika.eu
Night Pearl MARTEN 620
638 400,00 Ft
Na sklade
- Dodanie zo skladu 4-7 dní, z externého skladu 14-28 dní.
Night Pearl MARTEN je rad termovíznych puškohľadov vyvinutých v spolupráci spoločností Guide a Night Pearl. Výsledkom tejto spolupráce je unikátny termovízny puškohľad využívajúci najnovšiu termovíznu technológiu, vhodný na lov v akýchkoľvek podmienkach, so záručným a pozáručným servisom v Českej republike.
Termovízne ďalekohľady Night Pearl Marten si zachovávajú vzhľad tradičných denných ďalekohľadov a umožňujú lovcom využívať rovnaké zvyky ako pri používaní a obsluhe tradičných denných ďalekohľadov. Špičková termovízna technológia zaručuje dokonalý obraz za všetkých podmienok, či už lovíte v daždi alebo hmle, v neprístupnom lese alebo v otvorenom teréne, vo dne alebo v noci.
Vlastnosti:
termovízny puškohľad
na denný a nočný lov, aby prostredie alebo poveternostné podmienky neobmedzovali lov
Konštrukcia puškohľadu, ktorá využíva zvyky spojené s používaním dennej optiky
intuitívne a jednoduché ovládanie pomocou otočného gombíka
Displej OLED v kvalite HD
plynulé alebo viacnásobné zväčšenie pre dokonalý vizuálny pôžitok
Priblíženie krížom v synchronizácii s objektívom so zoomom pre maximálnu presnosť mierenia
Uloženie 10 typov záberov v rôznych konfiguráciách na použitie termovízie na rôznych typoch zbraní a v rôznych režimoch použitia bez opakovaného snímania
široký rozsah vzorov a farieb kríža nastavením jasu kríža v krokoch 1-10
diaľkové ovládanie s diaľkovým ovládaním Bluetooth (voliteľné)
Wi-Fi na pripojenie zariadenia k mobilnému telefónu a zobrazenie obrazu v reálnom čase / pripojenie k aplikácii na zdieľanie a úpravu nahraných súborov alebo ovládanie zariadenia
Zariadenie na nahrávanie fotografií/videí
možnosť zaznamenávať výstrely pri streľbe
Režim Picture in Picture (PIP) s tromi možnosťami umiestnenia
Režim Hot Track - sledovanie najvyššieho teplotného bodu
Režim úspory energie
Pohotovostný režim a režim automatického vypnutia
Paleta farieb obrazu - 6 typov na výber - nastaviteľná paleta farieb obrazu umožňujúca nastavenie teplej červenej farby medzi úrovňami 1-10.
Nastavenie jasu obrazu v 1 až 10 úrovniach
Úprava kontrastu obrazu na úrovniach 1-10
zabudovaný merač vzdialenosti
robustné puzdro s vysokou odolnosťou voči klimatickým podmienkam a teplotám okolia
vstavaná nabíjateľná batéria + externá nabíjateľná batéria s automatickým prepínaním medzi zdrojmi bez vypnutia zariadenia, možnosť použitia externej powerbanky
30 mm rúrka tela pre štandardnú montáž krúžku
2 roky záruky
záručný a pozáručný servis v Českej republike
Špecifikácie:
| Parameter | Hodnota |
| Model | Marten 620 |
| Senzor | 640 × 480 px, 12 μm, keramika VOx |
| Spektrálny rozsah | 8 μm - 14 μm |
| NETD | ≤ 30 mK |
| Obnovovacia frekvencia obrazu | 50 Hz |
| Šošovka | 25 mm |
| Zameranie | Manuálne |
| Zorné pole (°) | 17,46° × 13,14° |
| Zorné pole (m/100 m) | 30,7 × 23 |
| Zobrazenie | 0,39″ OLED, 1024 × 768 px, farebný |
| Oční reliéf | 48 mm |
| Zväčšenie okulára | 14× |
| Optické zväčšenie | 1,4× |
| Digitálny zoom | 1-8× |
| Obraz v obraze (PiP) | Áno |
| Wi-Fi | Áno |
| Foto / video | Áno |
| Hľadanie rozsahu na základe pomeru | Áno |
| Injekčné profily | Až 10 rôznych konfigurácií |
| Zásobovanie potravinami | Vstavaná nabíjateľná batéria + 1× externá batéria |
| Prevádzkové hodiny | > 10 hodín (s 2 externými vymeniteľnými batériami) |
| USB | USB-C (externý zdroj napájania / prenos dát z internej pamäte) |
| Video výstup | Micro HDMI |
| Prevádzková teplota | -30 °C až +50 °C (s externým napájaním do -20 °C) |
| Teplota skladovania | -45 °C - +70 °C |
| Odolnosť voči spätnému rázu | 500 G/1 ms (.30-06 Springfield) |
| Stupeň krytia | IP67 |
| Certifikáty | RoHS, CE, FCC, EAC, UN38.3 |
| Interná pamäť | 16 GB |
| Rozmery (bez očnice) | 367 × 107 × 69 mm |
| Hmotnosť (bez batérie) | 980 g |
| Detekčná vzdialenosť (človek, 1,8 × 0,5 m) | 1000 m |
Balenie obsahuje termovízny ďalekohľad Night Pearl Marten, gumový okulár, dátový kábel USB-C, video kábel Micro HDMI, krytku objektívu, 2x externú batériu, nabíjačku batérií, sieťový adaptér s vymeniteľnými vidlicami, štandardný krúžkový držiak, ochranné puzdro s popruhom na prenášanie, návod na použitie.
| Značka | Night Pearl |
|---|---|
| Model | MARTEN |







Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.