bestoptika.eu
Hikmicro ALPEX 4K Lite A40E digitális éjjellátó céltávcső
Az eredeti ár: 215 000,00 Ft.200 000,00 FtA jelenlegi ár: 200 000,00 Ft.
Kompromisszumok nélküli apróvad vadászat!
Az Alpex Lite egy kompakt 4K digitális éjjellátó fegyverekhez, amely ötvözi a könnyű kialakítást, az éles képet és az intuitív vezérlést. Emellett praktikus kiegészítője lehet a kártevők irtásának is.
-
4K UHD szenzor
-
100 Hz-es képfrissítés
-
Könnyű, kompakt, légfegyverhez ideális
-
Szabványos 30 mm-es tubusátmérő
-
Lézeres távolságmérő ballisztikai kalkulátorral
Készleten
- Szállítás készletről 4-7 nap, külső raktárról 14-28 nap.
Hikmicro ALPEX 4K Lite A40E digitális éjjellátó céltávcső
Az Alpex Lite sorozat egy 3840 × 2160 UHD felbontású 4K szenzort kínál, amely nappal élénk színekkel, éjjel pedig fekete-fehér, sárga vagy zöld képpel biztosít tiszta és éles megjelenítést. A céltávcső egy 1920 × 1080 px felbontású OLED kijelzővel van felszerelve a szemek maximális kényelme érdekében.
A 100 Hz-es képfrissítésnek köszönhetően minden mozgás rendkívül sima lesz, így szinte késleltetés nélküli digitális képet kapunk. Szükség esetén az eszköz 50 Hz-re is átkapcsolható, miközben a kép továbbra is teljes 4K minőségű marad.
Ez az éjjellátós céltávcső kifejezetten légfegyverekhez lett tervezve, de a könnyű, 30 mm-es tubusú kialakítása révén bármilyen fegyverhez is megfelelő lehet.
Kompakt és strapabíró – az Alpex ebben a könnyű kivitelben is megtartja a jellemző tulajdonságait, például az IP67-es víz- és porállóságot. A vezérlés továbbra is rendkívül intuitív, főleg a halk működésű vezérlőtárcsának köszönhetően.
Az energiaellátást két akkumulátor biztosítja: egy beépített és egy cserélhető 18650-es. Természetesen alvó mód is elérhető, amely kíméli az akkumulátort.
A fényvető nem tartozék, de nálunk pontosan azt találja meg, amire szüksége van! Válogasson a kiváló minőségű TenoSight lézeres fényvetőink vagy az eredeti Hikmicro fényvetők közül. Akár 250 méteres éjjeli észlelést is elérhet.
A beépített, akár 32 GB kapacitású tárhelynek köszönhetően készíthet fotókat vagy videókat 1920 × 1080 px felbontásban. A felvételeket bármikor visszanézheti vagy törölheti. Az USB-C porton keresztül a készülék számítógéphez vagy mobiltelefonhoz is csatlakoztatható a HIKMICRO Sight alkalmazás segítségével.
A készülékre 3 év garanciát biztosítunk, valamint cserekészüléket biztosítunk javítás idejére.
| Wi-Fi | Igen |
| Szenzor | 3840 × 2160 px |
| Kijelző felbontása | 1920 × 1080 px |
| Képfrissítési frekvencia | 100 Hz (Full HD) / 50 Hz (4K) |
| Lencse | 40 mm |
| Rekesz | F2.0 |
| Tubus átmérője | 30 mm |
| Látómező | 10,7° × 6,1° |
| Optikai nagyítás | 3,5x |
| Digitális zoom | akár 5,8x |
| Dioptria korrekció | ±5D |
| Nappali észlelési távolság | 800 m |
| Éjszakai észlelési távolság | akár 250 m (fényvetőtől függően) |
| Videófelbontás | 1920 × 1080 px |
| Fotózás | Igen |
| Hangrögzítés | Igen |
| Felvétel lövés után | Igen |
| Védelem | IP67 |
| Tárhely | beépített, 32 GB |
| Működési hőmérséklet | -30°C és +55°C között |
| Akkumulátorok | 1× beépített és 1× cserélhető 18650 |
| Üzemidő | 7,5 óra |
| Méretek | 281 mm × 86 mm × 57 mm |
| Súly | 450 g |













Értékelések
Még nincsenek értékelések.