bestoptika.eu
Hikmicro STELLAR SQ50 2.0 hőkamera céltávcső
HUF
Az eredeti ár: 1 240 000,00 Ft.1 170 000,00 FtA jelenlegi ár: 1 170 000,00 Ft.
- 640×512 pixel
- NETD<20mK
- Optikája 50mm-es
- Látószöge 8,8°-os
- Optikai nagyítása az előző verzióhoz képest megnövelt 3,3x-es
- Észlelési távolsága 2600m
Elfogyott
- Szállítás készletről 4-7 nap, külső raktárról 14-28 nap.
A Hikmicro Stellar SQ 2.0 második generációs hőkamera céltávcsövekben a Hikmicro saját fejlesztésű új 640×512 pixel felbontású nagy érzékenységű NETD<20mK változatú érzékelője található. Az SQ50, optikája 50mm-es, látószöge 8,8°-os, optikai nagyítása az előző verzióhoz képest megnövelt 3,3x-es. A maximális nagyítás a 8x-os digitális nagyítással együtt 26,4 x-es. Észlelési távolsága 2600m.
Az előző verzióhoz képest az alábbi fejlesztéseket tartalmazza:
- A készülékben legújabb, nagy érzékenységű hőérzékelő elem NETD<20mK kapott helyet.
- 0,49-os nagyméretű kerekített formátumú OLED kijelzővel
- Kiegészítő akkumulátor 18650 Litium-ion
- Középre-felülre helyezett menüvezérlő tárcsa
- Megújult kezelőgombok – könnyebben kitapintható és halk üzemelésű
- Image Pro algoritmus
- Választható alap színtónus: hideg/meleg
- Zoomolási mód folyamatos / többszörös mód
- Megnövelt lövésállóság 1000 g /0,4ms
| Maximális Felbontás | 640×512 |
| Képfrissítés | 50Hz |
| Pixel Köz | 12μm |
| Reakciós Hullámhossz | 8μm – 14μm |
| NETD | Kevesebb, mint 20 mK (@25°C), F#=1.0 |
| Objektív (Fókusztávolság) | 50mm, F1.0 |
| Észlelési távolság | 2600m |
| Fókusz Mód | Fókuszgyűrű |
| Látómező (H × V), Fokok / m @100m | 8.8° × 5.3°/15.4m × 9.2m |
| Minimális Fókusztávolság | 5m |
| Nagyítás | 3.3x-26.4x (8x) |
| Képmegjelenítés | Támogatja a folyamatos zoomolást |
| Kijelző | 1920×1080, 0.49 inch OLED |
| Kontraszt Beállítás | Igen |
| Fényerő Beállítás | Igen |
| Paletták | Black Hot, White Hot, Red Hot, Fusion |
| FFC (Flat Field Correction) Mód | Automatikus, Manuális, Külső korrekció |
| Kilépő Pupilla | 6mm |
| Szemtávolság | 55mm |
| Dioptria (Tartomány) | -5D to 5D |
| Képfeldolgozás | Igen |
| Tónus Beállítás | Hideg, Meleg |
| Általános | Általános |
| Védelmi Szint | IP67 |
| Súly | 950g külső akkumulátor nélkül |
| Méretek | 425.4mm x 84mm x 71.4mm |
| Rögzítés | Standard 30mm |
| Működési Hőmérséklet | -30 °C to 55 °C (-22 °F to 131°F) |
| Rendszer | Rendszer |
| Videó Felvétel | Fedélzeti videófelvétel |
| Pillanatkép Készítése | Igen |
| Hotspot | Igen |
| Készenléti Mód | Igen |
| Tárolás | Beépített EMMC (64 GB) |
| PIP (Kép-a-képben) | Igen |
| Hot Track | Igen |
| Távolságmérés | Igen |
| Hangfelvétel | Igen |
| Visszarúgás aktivált felvétel | Igen |
| Maximális Visszarúgás | 1000g/0.4ms |
| Akkumulátor Típus | Két újratölthető lítium akkumulátor (belső), egy cserélhető és újratölthető 18650 akkumulátor (külső) |
| Akkumulátor Üzemidő | 11 óra folyamatos működés (@25°C, Wi-Fi kikapcsolva) |
| Type-C Tápellátás | 5 V DC/2 A, USB Type-C interfész, támogatja a QC3.0-t |
https://www.hikmicrotech.com/en/outdoor-products/stellar-2-0-thermal-scope/
| Márka | Hikmicro |
|---|---|
| Modell | Stellar |















Értékelések
Még nincsenek értékelések.