bestoptika.eu
Hikmicro LYNX LE15S hőkamera kereső
HUF
Az eredeti ár: 250 000,00 Ft.208 000,00 FtA jelenlegi ár: 208 000,00 Ft.
- 15mm-es objektívnek, és az új, 12 mikronos érzékelőnek köszönhetően, egy emberi alak vagy egy szarvas akár 750 méterről észlelhető
- A 11.7°-os látószögnek köszönhetően nagy területet tud belátni egyszerre
- A kiemelkedően jó NETD érték (35mK) a biztosítéka annak, hogy ködben és esőben is tiszta és kontrasztos lesz a kép
- A beépített memória 8GB méretű, tehát egészen hosszú videó felvételeket is eltárolhat a készülékben
- A képfrissítés 50Hz, tehát az élőkép valóban élőkép lesz
Készleten
- Szállítás készletről 4-7 nap, külső raktárról 14-28 nap.
Hikmicro LYNX LE15S hőkamera kereső
HIKMICRO LYNX Pro LE15S hőkamera, a világ legnagyobb biztonsági kamera gyártójától, a HIKVISION-tól. Az új kamerában 12 mikronos érzékelő van, 256×192 pixel felbontással 15 mm-es optikával szerelve. Az észlelési távolság 750 méter, a látószöge pedig 11,7 fok.
Az új „S” típus változásai az előző LE15-verzióhoz képest:
- Megújult és bővített felhasználói menü
- Új 800×600 pixel képfelbontású OLED kijelző
- Extrém hosszú üzemidő (akár 8 óra)
| Főbb jellemzők | |
| Maximális felbontás | 256 × 192 |
| Képfrissítés | 50Hz |
| NETD | Kevesebb mint 35mK |
| Objektív | 15mm, f1.0 |
| Fókusz mód | Focus free |
| Min. fókusztávolság | 10m |
| Látószög | 11.7° × 8.8° / 20.5 m × 15.4 m |
| Nagyítás | 2.2x-17.6x(8x) |
| Észlelési távolság | 750m |
| Kijelző | |
| Max.felbontás | 800 × 600, 0.32 inch, OLED |
| FFC Mode | Auto, Manual, External Correction |
| Kilépő pupilla | 20mm |
| Szemtávolság | 6mm |
| Dioptria állítás | -5D és +4D között |
| Általános | |
| Mechanikai védelem | IP67 |
| Súly | 280g |
| Méretek | 158.3 mm × 61 mm × 57 mm |
| Üzemelési hőmérséklet | -20°C és +55°C között |
| Rendszer | |
| Pillanatkép rögzítés | Igen |
| Hotspot | Igen |
| Távolságmérés | Igen |
| Készenléti mód | Igen |
| Tárhely | Beépített memória modul(8 GB) |
| Hangfelvétel | Igen |
| Áramellátás | |
| Akkumulátor | Újratölthető lítium akkumulátor |
| Üzemidő | 8 óra (25°C, Wi-Fi kikapcsolva) |
| Töltő csatlakozó | 5 V DC/2 A, Type-C |
https://www.hikmicrotech.com/en/outdoor-products/lynx-s-thermal-monocular/
| Márka | Hikmicro |
|---|---|
| Modell | Lynx |













Értékelések
Még nincsenek értékelések.