bestoptika.eu
Hikmicro ALPEX A50T 850nm éjjellátó céltávcső
HUF
205 000,00 Ft
- 1920 x 1080 nagy felbontású érzékelő
- Támogatja a nappali/éjszakai módot
- Támogatja a hangfelvételt
- Támogatja a visszarúgás-aktiválás rögzítését
- Támogatja a videórögzítést és a pillanatfelvételt, beépített EMMC (64 GB)
- 1024 x 768 felbontású, 0,39 hüvelykes OLED kijelző
- Érzékelési távolság akár 600 m
- 850 nm IR vető
Készleten
- Szállítás készletről 4-7 nap, külső raktárról 14-28 nap.
Alpex éjjellátó céltávcső 850nm-es infravetővel. Fontos tudni, hogy a kamera fő elemének számító éjszakai/nappali képalkotást végző érzékelőelem technológiáját a Hikmicro anyavállalata a Hikvision amely a világ legnagyobb kameragyártója már hosszú évek óta.
| Főbb jellemzők | |
| Maximális felbontás | 1920 × 1080 |
| Képfrissítés | 50Hz |
| Objektív | 50 mm, F1.2 |
| Min. fókusztávolság | 3m |
| Látószög | 7.7° × 5.8°/13.5m x 10.1m @100m |
| Nagyítás | 3.5×-14x (4x) |
| Észlelési távolság | 600m |
| Kijelző | |
| Felbontás | 1024 × 768, 0.39 inch, OLED |
| Képmódok | Nappali, éjszakai |
| Kilépő pupilla | 5mm |
| Szemtávolság | 60mm |
| Dioptria állítás | -5D és 5D között |
| Általános | |
| Mechanikai védelem | IP67 |
| Súly | 1062 g elem nélkül |
| Méretek | 442mm × 78.1 mm × 83.5 mm |
| Üzemelési hőmérséklet | -30°C és +55°C között |
| Rendszer | |
| Pillanatkép rögzítés | Igen |
| Készenléti mód | Igen |
| Tárhely | Beépített EMMC (64 GB) |
| Hangfelvétel | Igen |
| Lövésre aktiválódó felvétel | Igen |
| Freeze Zeroing | Igen |
| Videofelvétel felbontása | 1440 × 1080 |
| Lőállóság | 1000g/0.4ms |
| Áramellátás | |
| Akkumulátor | Két tölthető lítium-akkumulátor (beépített) és egy cserélhető CR123A elem (külső) |
| Üzemidő | 12 óra folyamatosan (25°C, Wi-Fi kikapcsolva) |
| Töltő csatlakozó | 5 V DC/2 A, USB Type-C |
https://www.hikmicrotech.com/en/outdoor-products/alpex-series-night-vision-telescope/
| Márka | Hikmicro |
|---|---|
| Modell | Alpex |















Értékelések
Még nincsenek értékelések.