bestoptika.eu
Hikmicro STELLAR SQ35 hőkamera céltávcső
HUF
Az eredeti ár: 930 000,00 Ft.815 000,00 FtA jelenlegi ár: 815 000,00 Ft.
- 640 × 512 felbontás
- 1024×768 felbontású, 0,39 hüvelykes OLED kijelző
- Észlelési távolság akár 1800 m
- Két tölthető lítium-akkumulátor és egy cserélhető elem
Készleten
- Szállítás készletről 4-7 nap, külső raktárról 14-28 nap.
A Hikmicro Stellar SQ szériás hőkamera céltávcsövekben a Hikvision saját fejlesztésű 640×512 pixel felbontású érzékelője található. Az SQ35, optikája 35mm-es, látószöge 12,5°-os, optikai nagyyítása 2x-es. A maximális nagyítás a 8x-os. Észlelési távolsága 1800m.
| Főbb jellemzők | |
| Maximális felbontás | 640 × 512 |
| Képfrissítés | 50Hz |
| Objektív | 35mm, F1.0 |
| Észlelési távolság | 1800m |
| Látószög | 12.5° × 10.0°/21.9m x 17.6m |
| Közelpont | 2m |
| Nagyítás | 1.6×-12.8x (8x) |
| Kijelző | |
| Felbontás | 1024×768, 0.39 inch, OLED |
| Sztenderd szín üzemmódok | Fehér kiemelés, fekete kiemelés, piros kiemelés, fúziós |
| Kilépő pupilla | 5mm |
| Szemtávolság | 60mm |
| Dioptria állítás | -5D és 5D között |
| Általános | |
| Mechanikai védelem | IP67 |
| Súly | 890 g okulár és CR123A elem nélkül |
| Méretek | 407mm × 78.1 mm × 75.9 mm |
| Üzemelési hőmérséklet | -30°C és +55°C között |
| Tárhely | Beépített EMMC (64 GB) |
| Áramellátás | |
| Akkumulátor | Két tölthető lítium-akkumulátor (beépített) és egy cserélhető CR123A elem (külső) |
| Üzemidő | 13 óra folyamatosan (25°C, Wi-Fi kikapcsolva) |
| Akkumulátor kapacitás kijelzése | Igen |
| Túltöltöttségi védelem | Igen |
| Töltő csatlakozó | 5 V DC/2 A, USB Type-C |
https://www.hikmicrotech.com/en/outdoor-products/stellar-series-thermal-scope/
| Márka | Hikmicro |
|---|---|
| Modell | Stellar |

















Értékelések
Még nincsenek értékelések.