bestoptika.eu
Hikmicro CONDOR CQ50L kézi hőkamera beépített lézeres távolságmérővel
Az eredeti ár: 924 000,00 Ft.745 000,00 FtA jelenlegi ár: 745 000,00 Ft.
- 640×512 pixeles termikus érzékelővel van felszerelve
- A tökéletes képi élményt az Image Pro és Zoom Pro képjavítási eljárások használatával fokozhatjuk
- A készülék optikai alapnagyítása 3x-os, digitális zoom használatával elérhető a 24x-es nagyítás
- Támogatja a videórögzítést és a pillanatfelvételt, beépített EMMC (64 GB)
- 1024×768 felbontású, OLED kijelző
- Észlelési távolság akár 2600m, a látószöge pedig 8,7 fok.
- Beépített 1000m-es lézeres távolságmérővel rendelkezik
Készleten
- Szállítás készletről 4-7 nap, külső raktárról 14-28 nap.
Hikmicro CONDOR CQ50L kézi hőkamera beépített lézeres távolságmérővel
A Hikmicro legújabb kézi hőkamerája a CONDOR CQ50L beépített, 1000 m-es hatótávolságú lézeres távolságmérővel és cserélhető akkumulátorral. Az új kamerában 12 mikronos érzékelő van, nagyérzékenységű 20mK-es termikus érzékelővel nagy felbontással 640×512 pixel, 50 mm-es optikával szerelve. Az észlelési távolság kb.2600 méter, a látószöge pedig 8,7 fok. A tökéletes képi élményt az Image Pro és Zoom Pro képjavítási eljárások használatával fokozhatjuk. A készülék optikai alapnagyítása 3x-os – digitális zoom használatával elérhető a 24x-os nagyítás.
| Főbb jellemzők | |
| Maximális felbontás | 640×512 |
| Képfrissítés | 50Hz |
| Objektív | 50mm, F1.0 |
| Észlelési távolság | 2600m |
| Látószög | 8.7° x 7.0°/15.2m x 12.2m@100m |
| Közelpont | 5m |
| Nagyítás | 3.0x-24.0x (8x) |
| Kijelző | |
| Felbontás | 1024×768, 0.39 inch, OLED |
| Sztenderd szín üzemmódok | Fehér kiemelés, fekete kiemelés, piros kiemelés, fúziós |
| Kilépő pupilla | 4mm |
| Szemtávolság | 15mm |
| Dioptria állítás | -5D és +3D között |
| Image Pro | Igen |
| Zoom Pro | Igen |
| Általános | |
| Mechanikai védelem | IP67 |
| Súly | 450g elem nélkül |
| Méretek | 197.1mm ×60 mm × 94.9 mm |
| Üzemelési hőmérséklet | -30°C és +55°C között |
| Tárhely | Beépített EMMC (64 GB) |
| Rendszer | |
| Videó rögzítés | Igen |
| Pillanatkép rögzítés | Igen |
| Hotspot | Igen |
| Készenléti mód | Igen |
| Távolságmérés | Igen |
| Hangfelvétel | Igen |
| Áramellátás | |
| Akkumulátor | Cserélhető és újratölthető lítium-akkumulátor |
| Üzemidő | 4 óra folyamatosan (25°C, Wi-Fi kikapcsolva) |
| Töltő csatlakozó | 5 V DC/2 A, Type-C |
| Lézeres távolságmérő | |
| Lézerbiztonsági osztály | Class 1 |
| Hullámhossz | 905 nm |
| Max. távolságmérés | 1000 m |
| Mérési távolság | ±1m |
| Min. távolságmérés | 10 m |
https://www.hikmicrotech.com/en/outdoor-products/condor-thermal-lrf-monocular/
| Márka | Hikmicro |
|---|---|
| Modell | Condor |













Értékelések
Még nincsenek értékelések.