bestoptika.eu
Hikmicro HABROK HQ35LN kétszemes betekintésű hőkamera kereső lézeres távolságmérővel
1 125 000,00 Ft
- Hőkamera felbontása 640 x 512 pixeles
- 2560 x 1440 pixel képfelbontású ultra érzékeny (0,001 Lux) éjszakai/nappali használatra alkalmas optikai kamerát és lézeres távmérőt is tartalmaz
- Kifejezetten nagy távolságból (1800m) észlelhetjük a keresett objektumot
- Éjszakai objektumfelismerés 350m-ig hatásos
- Infravető: 940nm
- 2,9x-os optikai alapnagyítás
- Képet, videót rögzíthetünk, a beépített memória tároló 64GB-os
Elfogyott
- Szállítás készletről 4-7 nap, külső raktárról 14-28 nap.
Hikmicro HABROK HQ35LN kétszemes betekintésű hőkamera kereső lézeres távolságmérővel
A Hikmicro Habrok sorozatú kézi, kétszemes betekintésű, bispektrális hőkamerák közepes és nagyfelbontású verziójú hőkamerával ultra érzékeny éjszakai / nappali használatra alkalmas optikai kamerával, beépített 1000m hatótávolságú lézeres távmérővel, és beépített infravetővel valamint FullHD 1920×1080 képpont felbontású,OLED kijelzővel rendelkeznek.
A Habrok HQ35LN típusa nagyfelbontású 640×512 pixeles rendkívül nagy hőérzékenységű (NETD<20mK) érzékelőelem mellett, 2560 x 1440 pixel képfelbontású ultra érzékeny (0,001 Lux) éjszakai/nappali használatra alkalmas optikai kamerát és lézeres távmérőt is tartalmaz. A hőkamera 35mm-es optikájú kiemelkedő F1.0 apertúrával rendelkezik, amely 3x-os optikai alapnagyítást eredményez. Látószöge 12,5°-os 100 méteres távolságban 22m széles látómezőt ad. A Digitális éjjellátó kamera 31mm-es F 1,2 optikával rendelkezik, alapnagyítása 2,9x-es.
| Főbb jellemzők | |
| Maximális felbontás | 640 x 512 |
| Képfrissítés | 50Hz |
| NETD | Kevesebb mint 20mK |
| Objektív | 35mm, F1.0 |
| Min. fókusztávolság | 3.5m |
| Látószög | 12.5°×10.1°/ 22.0m×17.6m |
| Nagyítás | 3.0x-24.0x (8x) |
| Észlelési távolság | 1800m |
| Kijelző | |
| Max.felbontás | 0.49 inch, OLED, 1920 ×1080 |
| ZoomPro | Igen |
| Kilépő pupilla | 8mm |
| Szemtávolság | 15mm |
| Dioptria állítás | -5D és 3D között |
| Optikai kamera | |
| Max.felbontás | 2560 x 1440 |
| Min.megvilágítás | 0.001 lux @ (F1.0 , AGC On) |
| Éjszakai objektumfelismerés | 350m |
| Általános | |
| Mechanikai védelem | IP67 |
| Súly | 780 g elem nélkül |
| Méretek | 138.2 mm × 68.4 mm × 212.4 mm |
| Üzemelési hőmérséklet | -30°C és +55°C között |
| Rendszer | |
| Pillanatkép rögzítés | Igen |
| Hotspot | Igen |
| GPS | Igen |
| Készenléti mód | Igen |
| Tárhely | Beépített EMMC (64 GB) |
| Hangfelvétel | Igen |
| Áramellátás | |
| Akkumulátor | Cserélhető és újratölthető Li-ion akkumulátor |
| Üzemidő | ≥6h (25°C, Wi-Fi kikapcsolva) |
| Töltő csatlakozó | 5 V DC/2 A, Type-C |
| Lézeres távolságmérő | |
| Lézerbiztonsági osztály | Class 1 |
| Hullámhossz | 905 nm |
| Max. távolságmérés | 1000 m |
| Mérési távolság | ±1m |
| Min. távolságmérés | 10 m |
| Beépített infravető | |
| Hullámhossz | 940nm |
| Sugárzási szög | 7.6-11.5° |
https://www.hikmicrotech.com/en/outdoor-products/habrok-multi-spectrum-binocular/
| Márka | Hikmicro |
|---|---|
| Modell | Habrok |













Értékelések
Még nincsenek értékelések.