bestoptika.eu
Hikmicro HABROK PRO HQ50LN kétszemes betekintésű hőkamera kereső lézeres távolságmérővel
Az eredeti ár: 1 439 900,00 Ft.1 340 900,00 FtA jelenlegi ár: 1 340 900,00 Ft.
A Hikmicro Habrok Pro HQ50L kétszemes, multispektrális digitális éjjellátó és hőkamera kereső univerzális megoldást kínál mind a nyílt-, mind a fedett terepen vadászók számára. A Pro sorozat elsősorban professzionális vadászok számára készült, de miért ne élvezhetné bárki az előnyeit? Ez a rendkívül kompakt készülék olyan innovációkkal van felszerelve, mint például a nappali és éjszakai digitális kamera, a beépített lézeres távolságmérő (1000 m-es távolságig 1 m-es pontosság), a GPS vagy az infravető (850 nm hullámhosszú). A nap bármely szakában hasznos segítője lesz tulajdonosának.
– 50 mm-es gyújtótávolság, F1.0 (hőkamera)
– 60 mm-es optika, F2.2 (digitális éjjellátó)
– 640×512 pixeles érzékelő, 12 µm pixelméret (hőkamera)
– 3840×2160 felbontású, ultra érzékeny (0,001 lux) CMOS érzékelő (digitális éjjellátó)
– < 15 mK termikus érzékenység
– 8.8°-os látószög (hőkamera)
– 7.3°-os látószög (digitális éjjellátó)
– beépített lézeres távolságmérő (hatótáv: 1000m)
– 850 nm hullámhosszú beépített infravető (láthatató fényű)
– 2600 m észlelési távolság (hőkamera)
– cserélhető, újratölthető Li-ion akkumulátortömb
Készleten
- Szállítás készletről 4-7 nap, külső raktárról 14-28 nap.
HIKMICRO HABROK PRO HQ50LN kétszemes betekintésű hőkamera kereső lézeres távolságmérővel
Az érzékelőelem felbontása 640×512 pixel, mely az extra nagy hőérzékenységgel (NETD<15mK) párosulva már igen látványos hőképet garantál, a részletek és a háttér azonosítása különböző időjárási körülmények és megvilágítottság mellett is egyértelmű és pontos.
A hőkamera 50mm-es frontlencsével rendelkezik, 4,3x-os optikai alapnagyítással bír.
Számos funkció teszi a Habrok használatát élményszerűvé: – 0,49 colos 1920 x 1080 pixel (FullHD) felbontású, kerekített OLED kijelző,
digitális iránytű, kép a képben üzemmód, Zoom Pro, WDR technológia – a kép dinamikáját optimalizálja, a fényerő optimalizálása által -, automatikus képernyőkikapcsolás az energiamegtakarítás jegyében-, Hikmicro Sight alkalmazáson keresztüli kép-és videó mentés, élőkép, távvezérlés, magyar nyelvű menü.
A HIKMICRO egyik fő célkitűzése, hogy a készülékeik által alkotott hőképek minél tökéletsebbek legyenek. A Habrok Pro szériában az Image Pro 2.0 képjavító eljárás segít megalkotni a lehető legtökéletesebb képet: növeli a kép dinamikáját, miközben csökkenti a zajt.

A készülék éjjellátó funkciójára térve az alábbiakat emelhetjük ki:
3840 x 2160-es felbontású (4K minőségű) CMOS érzékelője és 60 mm-es F2.2-es optikája révén még erős szürkületben is kiváló minőségű a megjelenített kép. A 850 nm-es készülékbe épített infravetőnek – mely állítható megvilágítási szöggel, és fényerővel rendelkezik – köszönhetően éjszaka nagyjából 400 m-es megfigyelési távolságon szemlélődhetünk. A Smart IR technológia felel az infravető által alkotott kép exponálásáért és minőségéért.
A digitális éjjellátó kamera frontlencse mérete 60 mm, alapnagyítása 5,5x-ös, mely digitálisan 22x-ig vihető.
A HABROK Pro széria megalkotásánál a kimagasló képalkotó tulajdonságok mellett arra is figyeltek, hogy az optika használata minél inkább alkalmazkodjon a felhasználók igényeihez: mindkét lencse állítható fókuszú, illetve a pupillák közti távolság is módosítható (60 mm-74 mm).
Küllemre a HABROK PRO széria a klasszikusnak számító kétszemes nappali távcsövek formáját hozza, ergonomikus kialakítása és gombkiosztása, <900 g-os tömege pedig egy rendkívül kompakt, könnyen kézben tartható készüléket eredményez.
A készülék por és víz ellen szigetelt kivitelű IP67-es védelemmel rendelkezik, tehát még igen mostoha időjárási körülmények között is nyugodtan használható, a gyártó szerint -30 és +55°C közötti hőmérséklet tartományban is.
A HABROK Pro speciális cserélhető, újratölthető Lítium akkumulátor tömbökkel érkezik, melyek akár 10,5 óra folyamatos üzemidőt biztosítanak.
A tartozékok sorában szerepel egy hevederes hordtáska, ami egy nagyon jól megtervezett, puha (csendes) anyagból készült, kattanásmentes zárral és Molle rendszerű rögzítőpántokkal lett kiegészítve a professzionális elvárásokhoz igazodva.
Adatok
| Gyártó | Hikmicro |
| Észlelési távolság | 2 600 m |
| Objektív rendszer | 50 mm-es fókusztávolság, F1.0, manuális fókusz |
| Digitális zoom | 2x / 4x / 8x |
| Legnagyobb nagyítás (optikai + digitális) | 20x |
| Szenzor | 640×512 pixel, 12 µm pixelméret |
| Speciális funkció | két szemes megjelenítő, lézeres távolságmérő, extra nappali kamera (bispektrális) |
| Kijelző | 1920 x 1080 OLED |
| Adat tárolás | 64 GB beépített memória |
| Energiaellátás | cserélhető, újratölthető Li-ion akkumulátortömb |
| Kilépő pupilla | 8 mm |
| Frontlencse átmérő | 50 mm |
| Dioptria kompenzáció | -5 – +3 dpt |
| Helyettesítő áramforrás | 5V/9V DC, 3 A |
| Felépítés | Kétszemes kereső |
| Képfrissítés | 50 Hz |
| Kijelző szín üzemmódok | 4 féle: Black Hot, White Hot, Red Hot, Fusion |
| Látószög | 8.8° x 5.3° |
| Spektrális méréstartomány | 8 – 14 µm |
| Ütésállóság | 1 m magasról történő leejtésig |
| Üzemidő | akár 10,5 óra |
| Vízállóság | IP67 |
| Működési / tárolási hőmérséklet | -30 – +55°C |
| Méretek | 142.9×79.7×230.5 mm |
| Tartozékok |
Akkutöltő, Tápkábel, Tisztító kendő, Nyakpánt, Kézikönyv, 2 darab akku, Tripod adapter, Hevederes hordtáska
|
| Szín | fekete |
| Készülék tömeg | 975g akkutömbbel együtt |
| Gyártó által vállalt garancia | 3 év gyártói garancia, az érzékelő elemre 10 év gyártói garancia |
| Legkisebb mérési távolság | 10 m |
| Lézer paraméterek | Class 1 |
| Érzékelő felbontás | 3840 x 2160 pixel |
| Alap nagyítás (optikai) | 5,5 X |
| Legnagyobb nagyítás (optikai + digitális) | 22 |
| Digitális zoom | 1x – 4x |
| Fényérzékenység | nem ismert |
| Vízszintes látószög | 7,3 ° |
| Pixelfedés 100m-en | 34 mm oldalhosszúságú négyzet |
| Objektív rendszer | 60mm, F2.2 |
| Észlelési távolság | 350 m |
| Hullámhossz | 940 nm |
| Infravető | Beépített |
| Weboldal | https://www.hikmicrotech.com/hu/outdoor-products/habrok-pro-multi-spectrum-binocular/ |
| Tömeg | 2 kg/db |
| Márka | Hikmicro |
|---|---|
| Modell | Habrok |

















Értékelések
Még nincsenek értékelések.