bestoptika.eu
Hikmicro LYNX LE10S kézi hőkamera
HUF
186 000,00 Ft
- 9,7mm-es objektívnek, és az új, 12 mikronos érzékelőnek köszönhetően, egy emberi alak vagy egy szarvas akár 500 méterről észlelhető
- A látómező rendkívül nagy, a 18 fokos látószögnek köszönhetően hatalmas területet tud belátni egyszerre
- A kiemelkedően jó NETD érték ( 35mk ( @25°C, F=1.0) a biztosítéka annak, hogy ködben és esőben is tiszta és kontrasztos lesz a kép
- A beépített memória 8GB méretű, tehát egészen hosszú videó felvételeket is eltárolhat a készülékben
- A képfrissítés 50Hz, tehát az élőkép valóban élőkép lesz
Elfogyott
- Szállítás készletről 4-7 nap, külső raktárról 14-28 nap.
A világ legnagyobb biztonsági kamera gyártójától, a HIKVISION-tól. Az új kamerában 12 mikronos érzékelő van, 9.7 mm-es optikával szerelve. Az észlelési távolság több mint 500 méter, a látószöge pedig 18 fok.
Az új „S” típus változásai az előző verzióhoz képest:
- Megújult és bővített felhasználói menü
- Új 800×600 pixel képfelbontású OLED kijelző
- Extrém hosszú üzemidő (akár 8 óra)
| Főbb jellemzők | |
| Maximális felbontás | 256 × 192 |
| Képfrissítés | 50Hz |
| NETD | Kevesebb mint 35mK |
| Objektív | 9.7mm, f1.0 |
| Fókusz mód | Focus free |
| Min. fókusztávolság | 4m |
| Látószög | 18.0° × 13.6° / 31.7m × 23.8m |
| Nagyítás | 1.5x-12.0x(8x) |
| Észlelési távolság | 500m |
| Kijelző | |
| Max.felbontás | 800 × 600, 0.32 inch, OLED |
| FFC Mode | Auto, Manual, External Correction |
| Kilépő pupilla | 20mm |
| Szemtávolság | 6mm |
| Dioptria állítás | -5D és +4D között |
| Általános | |
| Mechanikai védelem | IP67 |
| Súly | 260g |
| Méretek | 158.3 mm × 61 mm × 57 mm |
| Üzemelési hőmérséklet | -20°C és +55°C között |
| Rendszer | |
| Pillanatkép rögzítés | Igen |
| Hotspot | Igen |
| Távolságmérés | Igen |
| Készenléti mód | Igen |
| Tárhely | Beépített memória modul(8 GB) |
| Hangfelvétel | Igen |
| Áramellátás | |
| Akkumulátor | Újratölthető lítium akkumulátor |
| Üzemidő | 8 óra (25°C, Wi-Fi kikapcsolva) |
| Töltő csatlakozó | 5 V DC/2 A, Type-C |
https://www.hikmicrotech.com/en/outdoor-products/lynx-s-thermal-monocular/
| Márka | Hikmicro |
|---|---|
| Modell | Lynx |













Értékelések
Még nincsenek értékelések.