bestoptika.eu
Hikmicro LYNX LH19 2.0 kézi hőkamera kereső
HUF
Az eredeti ár: 380 000,00 Ft.325 000,00 FtA jelenlegi ár: 325 000,00 Ft.
- 384×288 pixel felbontású nagy érzékenységű érzékelő elem
- 19mm-es objektív, és új, 12 mikronos érzékelőn
- Észlelési távolság 900 méter
- A kiemelkedően jó NETD érték (20mk) a biztosítéka annak, hogy ködben és esőben is tiszta és kontrasztos lesz a kép
- Az 1024×768 pixeles felbontású, 0,39 inch méretű OLED kijelző éles tiszta képet ad
- A beépített memória 16GB méretű
Készleten
- Szállítás készletről 4-7 nap, külső raktárról 14-28 nap.
HIKMICRO LYNX LH19 2.0 második generációs Lynx szériás hőkamera, a világ legnagyobb biztonsági kamera gyártójától, a HIKVISION-tól. Az új kamerában 12 mikronos érzékelő van, 19 mm-es optikával szerelve. Az észlelési távolság 900méter, a látószöge pedig 13,7 fok. Alapnagyítása 1,8x-os.
A régi LH19 tipushoz képest az alábbi fontos fejlesztések találhatók ebben a szériában:
- Nagyobb érzékenységű hőelem NETD<20mK
- Korszerűbb kijelző 1024×768 pixel felbontású 0,39 „-os OLED változat.
- Cserélhető és újratölthető akkumulátor amely a készülékben is tölthető!
- Kisebb súly, mindössze 282gramm
- Gyorsabb bekapcsolás
- Automatikus kijelző lekapcsolás funkció
- Új, könnyebben kitapintható kezelőgombok
| Főbb jellemzők | |
| Maximális felbontás | 384×288 |
| Képfrissítés | 50Hz |
| NETD | Kevesebb mint 20mK |
| Objektív | 19mm, F1.0 |
| Fókusz mód | Focus ring |
| Látószög | 13.7°×10.3° |
| Nagyítás | 1.8x-14.4x (8x) |
| Min. fókusztávolság | 1,9m |
| Észlelési távolság | 900m |
| Kijelző | |
| Max.felbontás | 1024×768, 0.39 inch, OLED |
| FFC Mode | Auto, Manual, External Correction |
| Kilépő pupilla | 6mm |
| Szemtávolság | 20mm |
| Dioptria állítás | -5D és +3D között |
| Általános | |
| Mechanikai védelem | IP67 |
| Súly | 282g |
| Méretek | 172.5mm × 56.0mm× 60.8mm |
| Üzemelési hőmérséklet | -30°C és +55°C között |
| Tárhely | Beépített EMMC (16 GB) |
| Áramellátás | |
| Akkumulátor | Cserélhető és újratölthető lítium akkumulátor |
| Üzemidő | 6,5 óra (25°C, Wi-Fi kikapcsolva) |
| Töltő csatlakozó | 5 V DC/2 A, Type-C |
https://www.hikmicrotech.com/en/outdoor-products/lynx-2-0-thermal-monocular/
| Márka | Hikmicro |
|---|---|
| Modell | Lynx |













Értékelések
Még nincsenek értékelések.