bestoptika.eu
Hikmicro OWL OH35 kézi hőkamera kereső
HUF
510 000,00 Ft
- Érzékelő felbontás 384 x 288px, nagy érzékenységű detektor
- 16 GB memória tárhelyet biztosít a felvételek és videóklippek tárolásához
- Kijelző felbontása 1024 × 768 pixel, átlója 0,39 hüvelyk
- Akár 1300 méteres távolságról is képes észlelni 1,8 méteres célpontokat
Elfogyott
- Szállítás készletről 4-7 nap, külső raktárról 14-28 nap.
A HIKMICRO (Hikvision) OWL OH35 hőkamera kereső 384 × 288 pixeles, kiváló minőségű szenzorral, és 1024 × 768 pixel OLED kijelzővel, 35 mm-es objektívvel és távolságmérővel van felszerelve.
A beépített, nagy érzékenységű hőérzékelő tiszta képet biztosít még zord környezeti körülmények között is, mint sötétség, köd, füst, por, eső, hó, erdőtakaró stb.
| Főbb jellemzők | |
| Maximális felbontás | 384×288 |
| Képfrissítés | 50Hz |
| NETD | Kevesebb mint 35mK |
| Objektív | 35mm, f1.0 |
| Látószög | 10.66° × 8° (H × V) |
| Nagyítás | 2.3 – 18.4 |
| Észlelési távolság | 1300m |
| Kijelző | |
| Max.felbontás | 0.39 inch, OLED, 1024 × 768 |
| FFC Mode | Auto, Manual, External Correction |
| Általános | |
| Mechanikai védelem | IP67 |
| Súly | 500g |
| Méretek | 201.6 mm × 73.7 mm × 66 mm |
| Üzemelési hőmérséklet | -30°C és +55°C között |
| Rendszer | |
| Hotspot | Igen |
| Készenléti mód | Igen |
| Tárhely | Beépített memória modul(16 GB) |
| Áramellátás | |
| Akkumulátor | Újratölthető lítium akkumulátor |
| Üzemidő | 7 óra folyamatosan (25°C, Wi-Fi kikapcsolva) |
https://www.hikmicrotech.com/en/outdoor-products/owl-series-monocular/
| Márka | Hikmicro |
|---|---|
| Modell | Owl |











Értékelések
Még nincsenek értékelések.