bestoptika.eu
Hikmicro PANTHER PH50L 2.0 hőkamera céltávcső lézeres távmérővel
HUF
Az eredeti ár: 915 000,00 Ft.900 000,00 FtA jelenlegi ár: 900 000,00 Ft.
- A kamerában 12 mikronos nagy érzékenységű NETD<20mK érzékelőelem van, 50mm-es optikával szerelve
- Az észlelési távolság kb.2600 méter
- A látószög 5,3 fok
- A világ legnagyobb biztonsági kamera gyártójától, a HIKVISION-tól
Készleten
- Szállítás készletről 4-7 nap, külső raktárról 14-28 nap.
Rendkívül pontos célfelismerést biztosít akár teljes sötétségben is. Az 50Hz-es képfrissítés folyamatos, szaggatásmentes képélményt eredményez. A hőkamera nagyméretű, és a legjobb minőségű, 0,4 collos, 1024×768 felbontású OLED kijelzővel rendelkezik. Állókép és videó felvétel készítésére is alkalmas, és a WIFI hotspot funkció is megtalálható benne.
| Főbb jellemzők | |
| Maximális felbontás | 384×288 |
| Képfrissítés | 50Hz |
| NETD | Kevesebb mint 20mK |
| Objektív | 50mm |
| Min. fókusztávolság | 5m, F1.0 |
| Látószög | 5.3° x 4.0°/9.3m × 7.0m |
| Nagyítás | 4.3× – 34.4× (8×) |
| Észlelési távolság | 2600m |
| Kijelző | |
| Max.felbontás | 1024×768, 0.39 inch, OLED |
| FFC mód | Auto, Manual, External Correction |
| Kilépő pupilla | 6mm |
| Szemtávolság | 45mm |
| Dioptria állítás | -5D és 3D között |
| Általános | |
| Mechanikai védelem | IP67 |
| Súly | 585g elem nélkül |
| Méretek | 226.8 mm x 73.3 mm x 87.1 mm |
| Üzemelési hőmérséklet | -30°C és +55°C között |
| Rendszer | |
| Pillanatkép rögzítés | Igen |
| Hotspot | Igen |
| PIP | Igen |
| Készenléti mód | Igen |
| Tárhely | Beépített EMMC (16GB) |
| Hangfelvétel | Igen |
| Áramellátás | |
| Akkumulátor | Cserélhető és újratölthető Li-ion akkumulátor |
| Üzemidő | ≥6óra (25°C, Wi-Fi kikapcsolva) |
| Töltő csatlakozó | 5 V DC/2 A, Type-C |
| Lézeres távolságmérő | |
| Lézerbiztonsági osztály | Class 1 |
| Hullámhossz | 905 nm |
| Max. távolságmérés | 600 m |
| Mérési távolság | ±1m |
| Min. távolságmérés | 10 m |
https://www.hikmicrotech.com/en/outdoor-products/panther2-0-thermal-lrf-scope/
| Márka | Hikmicro |
|---|---|
| Modell | Panther |









Értékelések
Még nincsenek értékelések.