bestoptika.eu
Hikmicro STELLAR SH35 hőkamera céltávcső
HUF
717 000,00 Ft
- 384 × 288 felbontás
- 1024×768 felbontású, 0,39 hüvelykes OLED kijelző
- Észlelési távolság akár 1800 m
- Két tölthető lítium-akkumulátor és egy cserélhető elem
Elfogyott
- Szállítás készletről 4-7 nap, külső raktárról 14-28 nap.
A Hikmicro Stellar SH szériás hőkamera céltávcsövekben a Hikvision saját fejlesztésű 384×288 pixel felbontású érzékelője található. Az SH35, optikája 35mm-es, látószöge 7,5°-os, optikai nagyyítása 2,7x-es. A maximális nagyítás a 8x-os digitálisnagyítással együtt 21,6x-es. Észlelési távolsága 1800m.
| Főbb jellemzők | |
| Maximális felbontás | 384 × 288 |
| Képfrissítés | 50Hz |
| Objektív | 35mm, F1.0 |
| Észlelési távolság | 1800m |
| Látószög | 7.5° x 5.7° / 13.2m x 9.9m |
| Közelpont | 2m |
| Nagyítás | 2.7×-21.6x (8x) |
| Kijelző | |
| Felbontás | 1024×768, 0.39 inch, OLED |
| Sztenderd szín üzemmódok | Fehér kiemelés, fekete kiemelés, piros kiemelés, fúziós |
| Kilépő pupilla | 5mm |
| Szemtávolság | 60mm |
| Dioptria állítás | -5D és 5D között |
| Általános | |
| Mechanikai védelem | IP67 |
| Súly | 890 g okulár és CR123A elem nélkül |
| Méretek | 407mm × 78.1 mm × 75.9 mm |
| Üzemelési hőmérséklet | -30°C és +55°C között |
| Tárhely | Beépített EMMC (64 GB) |
| Áramellátás | |
| Akkumulátor | Két tölthető lítium-akkumulátor (beépített) és egy cserélhető CR123A elem (külső) |
| Üzemidő | 15 óra folyamatosan (25°C, Wi-Fi kikapcsolva) |
| Akkumulátor kapacitás kijelzése | Igen |
| Túltöltöttségi védelem | Igen |
| Töltő csatlakozó | 5 V DC/2 A, USB Type-C |
https://www.hikmicrotech.com/en/outdoor-products/stellar-series-thermal-scope/
| Márka | Hikmicro |
|---|---|
| Modell | Stellar |

















Értékelések
Még nincsenek értékelések.