bestoptika.eu
HIKMICRO STELLAR SX60LS 3.0 Hőkamera céltávcső lézeres távolságmérővel az objektívben
Az eredeti ár: 2 425 000,00 Ft.2 225 000,00 FtA jelenlegi ár: 2 225 000,00 Ft.
Élvezze a vadászati forradalmat a Stellar 3.0 hőkamerás távcsővel, amely minden részletet felfed a legsötétebb éjszakában is!
- Hőkamera szenzor: 1280 × 1024 px
- Hőérzékenység: 15 mK
- Detektálási távolság: akár 3100 m
- Funkciók: Image Pro 3.0, Sync Pro
- Lézeres távolságmérő: beépítve az objektívbe
- Objektív kupak: mágneses
A SX60LS 3.0 modell 1280 × 1024 px felbontású hőkameramaggal és ≤ 15 mK hőérzékenységgel rendelkezik, ami tökéletesen részletgazdag képet biztosít, ahol még a szőrzetet és az agancsot is láthatja.
Készleten
- Szállítás készletről 4-7 nap, külső raktárról 14-28 nap.
A 60 mm fókusztávolságú objektívvel és 2,5× optikai nagyítással a detektálási távolság akár 3100 méter. A beépített LRF modul az objektívben lehetővé teszi a távolság mérését akár 1000 méterre is.
A Sync Pro funkció akár 60%-kal csökkenti a digitális késést – így egyetlen pillanatról sem marad le! A sima, tiszta kép 50 Hz-es frissítési frekvenciával és 2560 × 2560 px felbontású, lekerekített OLED kijelzővel jelenik meg, amely kíméli a szemet.
A készülék a Image Pro 3.0 funkciót is használja, amely jelentősen javítja a kép feldolgozását és a részletek megjelenítését. A korábbi verzióhoz képest eltávolítja a zavaró háttérelemeket, így a célpont és a közvetlen előtte lévő akadályok tökéletesen láthatóak.
A beépített 64 GB memória lehetővé teszi fényképek és videók készítését hanggal együtt. Hasznos funkció az automatikus felvétel lövés után, valamint a készített anyag azonnali megtekintése vagy törlése. A készülék USB-C kimenetén keresztül számítógéphez csatlakoztatható, vagy a HIKMICRO Sight alkalmazással is összekapcsolható.
A Stellar 3.0 IP67 védettségű, alumínium házzal rendelkezik, így esőben és hóban is megbízható. Két beépített akkumulátor egy cserélhetővel akár 6,5 óra folyamatos megfigyelést biztosít. Az akkumulátor kíméléséhez használható az alvó mód, és lehetőség van powerbank csatlakoztatására is.
A készülékre 3 év garanciát és cseregaranciát biztosítunk szerviz esetén.
| Wi-Fi | Igen |
| Szenzor | 1280 × 1080 px |
| Hőérzékenység | < 15 mK |
| Kijelző felbontása | 2560 × 2560 px |
| Frissítési frekvencia | 50 Hz |
| Objektív | 60 mm |
| Detektálási távolság | 3100 m |
| Optikai nagyítás | 2,5x |
| Digitális zoom | 11,4x |
| Lézeres távolságmérő | Igen, 1000 m hatótáv |
| Ballisztikai kalkulátor | Igen |
| Látómező | 14,6° × 11,7° |
| Dioptria korrekció | -4D ~ +4D |
| Fotó készítés | Igen |
| Videófelvétel | Igen |
| Hangrögzítés | Igen |
| Védettségi szint | IP67 |
| Belső memória | Beépített, 64 GB |
| Üzemi hőmérséklet | -30°C – +55°C |
| Akkumulátor | 2× beépített, 1× cserélhető 18650 |
| Akkumulátor üzemidő | 6,5 óra |
| Tömeg | 1150 g |
| Méretek | 453 × 94 × 79 mm |











Értékelések
Még nincsenek értékelések.