bestoptika.eu
Hikmicro THUNDER Zoom TQ60Z 2.0 hőkamera céltávcső
Az eredeti ár: 1 450 000,00 Ft.1 199 000,00 FtA jelenlegi ár: 1 199 000,00 Ft.
- A készülék maximális felbontása 640×512 pixel
- Az észlelési távolság akár 3000m
- Dupla optikával rendelkezik
- A kijelző 1024×768 OLED, dioptria állítási lehetőséggel -5D és 5D között
- Extra nagy érzékenységű érzékelő lapkája van (NETD érték kisebb mint 20mk)
Készleten
- Szállítás készletről 4-7 nap, külső raktárról 14-28 nap.
Hikmicro THUNDER Zoom TQ60Z 2.0 hőkamera céltávcső
A Hikmicro Thunder 2.0 változatú Zoom hőkamera céltávcsövekben a Hikvision saját fejlesztésű 12 micronos 640×512 pixel felbontású, extra nagy érzékenységű ( NETD érték kisebb mint 20mk) érzékelő lapkája biztosítja a tiszta és éles képet, még teljes sötétségben, és mostoha körülmények között is. A készülék, átkapcsolható dupla optikával rendelkezik ami azt jelenti, hogy az általánosan használt 35mm-es optika 12,52°-os látószögéről átválthatunk egy 60mm-optikára 7,32°-os látószöggel. Ennek megfelelően az észlelési távolság is 1800 méterről 3000 méterre nő. Az átváltást az élesség állító gyűrű mellett található lencseváltó gyűrűvel végezhetjük el. A nagy méretű, 1024×768 képpont felbontású OLED kijelző kontrasztos és éles képet vetít, és akár mínusz harminc Celsius fokos hidegben is működőképes marad. A felhasználók új, speciális, erőteljes akkumulátorteljesítményt élvezhetnek, az új HIKMICRO akkumulátorcsomag 8,5 órás folyamatos használatot tesz lehetővé.
| Főbb jellemzők | |
| Maximális felbontás | 640×512 |
| Képfrissítés | 50Hz |
| NETD | Kevesebb mint 20mK |
| Objektív | 35mm, F0.9 és 60mm, F1.1 |
| Min. fókusztávolság | 35mm: 7m / 60mm: 9m |
| Látószög | 12.5° ×10.0°/21.9m × 17.6m;
7.3° ×5.9°/12.8m × 10.2m |
| Nagyítás | 1.8×-14.6x / 3.1x-25.0x (8x) |
| Észlelési távolság | 1800m / 3000m |
| Kijelző | |
| Max.felbontás | 1024×768, 0.39 inch, OLED |
| FFC Mode | Auto, Manual, External Correction |
| Kilépő pupilla | 6mm |
| Szemtávolság | 45mm |
| Dioptria állítás | -5D és 5D között |
| Általános | |
| Mechanikai védelem | IP67 |
| Súly | 843g elem nélkül |
| Méretek | 254.4mm x 68.5mm x 80.6mm |
| Üzemelési hőmérséklet | -30°C és +55°C között |
| Rendszer | |
| Pillanatkép rögzítés | Igen |
| Hotspot | Igen |
| Távolságmérés | Igen |
| Készenléti mód | Igen |
| Tárhely | Beépített EMMC (16 GB) |
| Hangfelvétel | Igen |
| Áramellátás | |
| Akkumulátor | Cserélhető és újratölthető Li-ion akkumulátor |
| Üzemidő | ≥8.5óra (25°C, Wi-Fi kikapcsolva) |
| Töltő csatlakozó | 5 V DC/2 A, Type-C |
https://www.hikmicrotech.com/en/outdoor-products/thunder-zoom-2-0-thermal-scope/
| Modell | Thunder |
|---|---|
| Márka | Hikmicro |



















Értékelések
Még nincsenek értékelések.