bestoptika.eu
Infiray FINDER FH35 LRF V2 hőkamera távolságmérővel
890 000,00 Ft
Az InfiRay Finder FH35R V2 hőkamera elődje volt a legtartósabban ár-értékarány és képminőség győztes kamera a piacon a 640-es szenzorral ellátott kamerák közt. Már az előd csúcstechnológiás fejlesztései – mint digitális iránytű, mozgás érzékelő, vagy az akár 800 méterig remekül használható lézeres távmérő* (nem távolságbecslő!) – is új ligába léptették a kereső hőkamera fogalmát. A Finder FH35R V2 mindenre rádob egy lapáttal.
Elfogyott
- Szállítás készletről 4-7 nap, külső raktárról 14-28 nap.
Az újdonság lehetővé teszi a legkisebb hőforrások észlelését (valójában a piacvezető 20 mK-es hőérzékenységével minden eddiginél többet) és rendkívül látványossá teszi azok megfigyelését bármely napszakban és a legszélsőségesebb időjárási körülmények közt is. Az új, rendkívül kompakt méretű hőkamera család egy kézzel is könnyen használható kamerái kristálytiszta képet adnak – köszönhetően a számtalan beállítási lehetőségnek. Kiválóan használhatóak vadászatok során cserkelésre, utánakeresésre és állatok megfigyelésére. A vadászati célú felhasználáson kívül rendkívül nagy hatékonysággal alkalmazhatóak biztonságtechnikai célokra, mentési és keresési feladatokra.
Az FH35R V2 akár 1800 méteres érzékelési hatótávolsággal is büszkélkedhet teljes sötétségben.
A fejlesztők célja az eredeti Finder II esetében az volt, hogy megtalálják az ideális kompromisszumot a lehető legkisebb házba építhető legnagyobb tudás és a kényelmes használhatóság között. A jól eltalált felületi bordázás, a jó fogás és a kiváló anyagminőség új élmény lesz minden felhasználónak.
Az 1024×768 pixel felbontású AMOLED kijelzőn jól észrevehető és rendkívül részletesen megfigyelhető bármilyen állati és az emberi test által kibocsátott hőforrás. Az 50 Hz-es képfrissítés folyamatos, teljes mértékben akadásmentes képet biztosít. Egy különleges intelligens algoritmus csökkenti a képzajt és még könnyebben felismerhetővé teszi a hőforrásokat. A Finder FH35 V2 képe menüből sokrétűen finomítható. Már az elődmodell esetében megszűnt a digitális nagyítás során tapasztalható pixelesedés, minőségromlás. A 35 mm-es fókusztávolságú objektívnek és 640×512 pixel felbontású 12 µm-es érzékelőnek köszönhetően sokféle felhasználási módhoz optimális a látómező, kézzelfoghatóan új szintre lépett az érzékenység. A manuális fókusz segítségével mindig tűélesre állítható a kép.
A Finder FH35R V2 már F35/0.9-es objektívvel rendelkezik, mely röviden sokkal több fényt enged be a szenzorra. Az eredmény még hőkamera esetében is zajmentesebb és részletgazdagabb kép!
A hőkamera használata rendkívül egyszerű. Új, ergonomikus és még jobb felületkezelésű házának köszönhetően egy kézzel is könnyen tartható, miközben a felhasználó másik keze szabadon marad. A kézre álló gombok segítségével a többlépcsős menü könnyen vezérelhető. Ezeket a gombokat a fejlesztők nagy mértékben módosították a még könnyebb használhatóság és határozott nyomáspont miatt. A bekapcsoláshoz szükséges idő rövidebbé vált, így szükség esetén azonnal használatra kész. A főkapcsoló rövid megnyomásával készenléti állapotba helyezhető, amiből azonnal hadra fogható. A felhasználó választhat automatikus és manuális kalibráció közt is. Csepp- és porálló, ezért bármilyen időjárási körülmények között megállja a helyét.
| Technikai paraméterek | Adatok |
| Hőszenzor | 640×512 12μm |
| Hőszenzor NETD | 20 mK |
| Kijelző | 1024×768 OLED színes |
| Nagyítás tartomány (x) | 2 – 8 |
| Objektív | 35 mm-es gyújtótávolság, manuális fókusz F0.9 !! |
| Vízszintes látószög (°) | 10.5 |
| Használati útmutató | Kattints |
| Adattárolás | 32 GB beépített memória |
| Alap nagyítás (x) | 2 |
| Digitális zoom | 1.5x / 2x / 2.5x / 3x / 3.5x / 4x |
| Dioptria kompenzáció | -5 – +5 |
| Egyéb tulajdonságok | fénykép és videó rögzítés; Wifi; PIP ; Digitális iránytű; Mikrofon |
| Energiaellátás | IBP-2 cserélhető Li-ion, újratölthető (2 db tartozék) |
| Észlelési távolság | Észlelés: |
| emberalak (1.7 x 0.5 m): 1800 m | |
| Filmfelvétel | van |
| Gyártó | InfiRay |
| Gyártó által vállalt garancia | 3 év általános garancia a készülékre, 10 év a szenzorra, 2 év az akkumulátorra |
| Hőkamera felépítés | Egyszemes kereső |
| Képfrissítés | 50 Hz |
| Kijelző szín üzemmódok | Forró fekete, Forró fehér, Forró vörös |
| Látószög (°) | 10.5 × 7.9 |
| Legkisebb fókusztávolság (m) | 1 |
| Távolságmérő | LRF lézeres |
| Méretek | 160 × 90 × 50 mm |
| Működési / tárolási hőmérséklet | -20℃- +50℃ / –20℃- +50℃ |
| Nagyítás | 2 – 8x |
| Szenzor | 640×512, 12 µm-es pixelméret, NETD <=20 mK |
| Szín | fekete |
| Tartozékok |
Hőkamera; táska; USB-kábel; HDMI kábel; 2db IBP-2 akkumulátor ; IBC-2 akkumulátortöltő; Kéz- és nyakpánt; tisztítókendő
|
| Távolságmérési opciók | 800 m hatótávolság |
| Tömeg (g) | 400 |
| Ütésállóság | 1m-ről történő leejtésig |
| Üzemidő | akár 5 óra x 2 (2 db tartozék akkumulátorral) = 10 óra |
| Vízállóság | IP67 |
A termék hivatalos márkaoldala: https://www.infirayoutdoor.com/thermal-imaging-scope-finder-fh35rfl35rseries.
| Márka | InfiRay |
|---|---|
| Modell | Finder |



























Értékelések
Még nincsenek értékelések.