bestoptika.eu
Pard TD32 940nm LRF hőkamera és éjjellátó céltávcső fényvetővel
Az eredeti ár: 897 000,00 Ft.823 000,00 FtA jelenlegi ár: 823 000,00 Ft.
A Pard a legújabb technológiai innovációival büszkélkedhet. A Dual Spectra Imaging technológia egyetlen készülékben egyesíti a nagy távolságú hőérzékelést, a nagy felbontású éjjellátó kamerát, a ballisztikai számításokat végző szoftvert és a lézeres távolságmérő funkciót.
Elfogyott
- Szállítás készletről 4-7 nap, külső raktárról 14-28 nap.
A 384×288 felbontású infra hőérzékelővel, 35 mm-es objektívvel (amely 7,5 fok x 5,6 fokos FOV-ot biztosít), 2,4x optikai nagyítással, 2x digitális nagyítással, 12µm pixelmérettel és NETD≤25mK-el rendelkező készülék gazdag kontraszttal és kiemelkedő felbontással büszkélkedhet, amikor a szálkeresztet az 1200 yardos beépített lézeres távolságmérővel a célpontra irányítjuk. A begyűjtött információk innen kerülnek be a fedélzeti ballisztikai számításokat végző szoftverbe.
Az integrált éjjellátó CMOS kamera 1920×1080 pixel felbontású. A látható fényt érzékelő eszköz 50 mm-es objektívvel, 4,5-9x-es nagyítással, 6,4° x 3,6° -os látószöggel és 0,001 Lux-ig terjedő érzékeléssel párosul. A 850 nm-es (rendkívül nagy teljesítményű, de a vad számára látható), vagy 940 nm-es (picivel kisebb teljesítményű, vad számára láthatatlan) változatban kapható fényvető három fokozattal és akár 350 m-ig (850 nm) terjedő irányított fókusszal rendelkezik.
Mindemellett a TD32 IPS LCD hőképe és éjjellátó képe a 800×800-as IPS LCD kijelzőn egymástól függetlenül vagy akár egyszerre is megjelenhet, a kép a képben (PIP) funkcióval, amely tiszta hőképet és remek éjszakai mélységérzékelést biztosít. A megjelenítési lehetőségek között hat különböző szálkereszt stílus, négy különböző szálkereszt szín és hat különböző hőkép megjelenítési mód szerepel.
A TD32 további jellemzői közé tartozik, hogy:
- cserélhető TF (micro SD) kártya foglalattal rendelkezik (akár 128 GB-ig), amely lehetővé teszi a felhasználó számára, hogy 2592×1944 pixel felbontású HD képeket és 1024×768 pixel felbontású HD videót rögzítsen;
- rendelkezik WIFI csatlakoztathatósággal PC, tablet, iOS vagy Android eszközhöz az ingyenes PardVision alkalmazás használatával;
- USB Type-C és HDMI kimeneti csatlakozókkal rendelkezik;
- IP67 időjárásálló (védelem a levegőben szálló por ellen és 1 m mélységig víz alá merülés ellen 30 percig);
- 6000 J lövésállóság (körülbelül egy . 308 Winchester ereje);
- -20 °C- +50°C működési hőmérséklet;
- a jelenet legmelegebb pontjának követése (automatikusan követi a hőforrást);
- giroszkóp;
- folyamatos felvétel (loop mód);
- elektronikus iránytű;
- mikrofon;
- lítium ion 21700 kivehető/tölthető elemek.
E sok funkció ellenére a készülék súlya 800 g körül van.
| Technikai paraméterek | Értékek |
| Használati útmutató | Kattints |
| Hőszenzor | 384×288 12µm |
| Hőszenzor NETD | 25 mK |
| Kijelző | 800×800 IPS LCD |
| Adattárolás |
micro SD kártya 128Gb-ig (nem tartozék)
|
| Anyaghasználat | Alumínium ötvözet |
| Beépített infravörös fényvető |
5 W, 940 nm, 3 fényerő fokozat
|
| Betekintési távolság | 100 mm |
| Csatlakozók | USB-C |
| Digitális zoom | 2X |
| Dioptria kompenzáció | -5-+3 |
| EAN kód | 6975064272028 |
| Egyéb tulajdonságok |
LRF – lézeres távolságmérő, Wifi, HDMI, Giroszkóp, Önaktiváló felvétel, Folytonos felvétel, Hangrögzítés, Ballisztikai kalkulátor, Kép a képben funkció
|
| Észlelési távolság |
Akár 350 m infra hatótáv
|
| Hő Szenzor |
Emberi alak esetén: 1400 m, jármű esetén: 2600 m
|
| Fájl formátumok | .JPG, .mp4 |
| Felbontás |
video: hőkamera: 1024×768 / éjjellátó: 1440×1080
|
| Gyártó által vállalt garancia | 3 év |
| IR fényvető | 940 nm |
| Képfelbontás | 2592×1944 |
| Képfrissítés | 30fps |
| Kijelző szín üzemmódok |
fehér kiemelt / fekete kiemelt / élkiemelés / vörös kiemelt / IN HOT / égbolt kék
|
| Látószög (°) |
Látható fény szenzor: 2.6°; Hőszenzor: 5.7°
|
| Legkisebb fókusztávolság (m) | 3 m |
| Lövésállóság | 6000J |
| Méretek | 350 x 91 x 95 mm |
| Működési / tárolási hőmérséklet | -20 – +50°C |
| Nagyítás |
Látható fény szenzor: 6.5X; Hőszenzor: 3X
|
| Szenzor |
CMOS 1920×1080; 2,9 µm pixel méret; 0,001 Lux fényérzékenységgel; 384×288 pixel, 12μm NETD ≤25mK
|
| Szín | fekete |
| Távolságmérési opciók | Akár 1000 m |
| Távolságmérő | LRF lézeres |
| Tömeg (g) | 800 |
| Üzemidő | akár 6 óra |
| Vízállóság | IP67 |
A termék márkaoldalán lévő hivatalos leírás megtalálható itt: https://pard.com/store/td32-multispectral-riflescope/
| Márka | Pard |
|---|---|
| Modell | TD |













Értékelések
Még nincsenek értékelések.