bestoptika.eu
Pulsar AXION XG30 COMPACT hőkamera keresőtávcső
Az eredeti ár: 660 000,00 Ft.565 000,00 FtA jelenlegi ár: 565 000,00 Ft.
A Pulsar Axion XG30 Compact hőkamera nagyszerű segítőtárs a rövid távú megfigyeléshez sűrű növényzettel borított területeken, amely az ultrakompakt méretet nagy felbontással ötvözi.
Készleten
- Szállítás készletről 4-7 nap, külső raktárról 14-28 nap.
Pulsar AXION XG30 COMPACT hőkamera keresőtávcső
Kapjon többet kevesebbért
Lépjen be a hőképalkotás világába a Pulsar Axion hőképalkotó monokulárral. Legkompaktabb és legkedvezőbb árú készülékeink ideálisak azoknak a vadászoknak, akik szeretnék felfedezni a hőkamera nyújtotta lehetőségeket anélkül, hogy nagyobb anyagi ráfordítást kellene tenniük.
Beleférnek a tenyérbe, könnyen hordozhatók, mégis magas hőérzékenységet és további prémium funkciókat kínálnak, beleértve a Wi-Fi kapcsolatot és legújabb képfeldolgozó algoritmusainkat.
Európai hőképalkotó szenzorok
Az európai gyártású minőségi érzékelők minden körülmények között kiváló képet biztosítanak.
- A 640×480/12 mikronos érzékelő bőséges részletgazdagságot nyújt a forró objektumok jobb azonosításához.
- A 384×288/17 mikronos érzékelő kiváló hőérzékenységet garantál.
Zsebméret és alacsony tömeg
Az Axion Compact monokulárok kompakt, zsebben is elférő méretűek és kevesebb mint 300 grammot nyomnak, így a legjobb választást jelentik azoknak, akik valóban kis méretű hőkamerát keresnek vadászathoz vagy túrázáshoz.
Az eszköz könnyen kézben tartható és kezelhető jobb- és balkezesek számára is, a felső panelen elhelyezett szimmetrikus gombkiosztásnak köszönhetően.
Széles látómező a könnyű felderítéshez
Az Axion Compact monokulárok széles látómezővel rendelkeznek, amely megkönnyíti a forró objektumok pásztázását és megtalálását. A széles látószög lehetővé teszi, hogy a megfigyelő gyorsan észrevegye az összes hőforrást, kiemelje a legérdekesebbeket, miközben átfogó képet tart fenn a teljes megfigyelt területről.
Fotó- és videórögzítés
A beépített videórögzítő nagy előnyt jelent az élmények rögzítésekor. Egyetlen REC gombnyomással felvételt készíthet, amelyet egyszerűen megoszthat kollégákkal, barátokkal vagy családdal. A készülék belső memóriája számos órányi videó és rengeteg fotó tárolását biztosítja.
Tartós magnéziumötvözet ház
Az Axion-t intenzív, tartós használatra tervezték. A ház magnéziumötvözetből készült, amely könnyű, ugyanakkor erős. Megbízható védelmet nyújt a hőkamera belső alkatrészeinek az ütésekkel, esésekkel, nedvességgel, meleggel vagy hideggel szemben. A fémház hatékonyan vezeti el az elektronikából származó hőt is, minimalizálja a képi zajt és növeli a készülék stabilitását hosszabb megfigyelések során.
Érzékenység-erősítési fokozatok
Három erősítési szint az új szűrőalgoritmusokkal és a fényerő, valamint a kontraszt finomhangolásával együtt növeli a vadász esélyét az állatok időbeni észlelésére kedvezőtlen időjárás és magas páratartalom mellett is. Ezek a beállítások optimalizált megjelenítést biztosítanak a célpontok és a háttér objektumai számára.
8 színpaletta közül választhat
A 8 színpaletta lehetővé teszi a felhasználó számára, hogy hatékonyabban pásztázza a látómezőt, optimalizálja a készüléket a konkrét feladatokra, és alkalmazkodjon a változó megfigyelési feltételekhez.
- A fehér meleg, fekete meleg és piros meleg ideális az objektumok detektálásához.
- A szivárvány és az ultramarin növeli az észlelés és azonosítás esélyeit.
- A piros monokróm, a szépia és a lila a leghasznosabb a hosszú éjszakai megfigyelések során.
Stream Vision 2 alkalmazás támogatása iOS és Android rendszeren
A beépített Wi-Fi modul összekapcsolja a készüléket Android vagy iOS okostelefonokkal a Stream Vision 2 mobilalkalmazáson keresztül. Ez a kombináció széleskörű lehetőségeket nyit meg:
- vezeték nélküli szoftverfrissítések,
- valós idejű képátvitel a mobil eszköz kijelzőjére,
- digitális funkciók távoli vezérlése, és még sok más.
Az alkalmazásban regisztrált felhasználók számára felhőalapú tárhely is rendelkezésre áll a készülékkel készített fotók és videók számára.
| Nagyítás | 2 – 16x |
| Digitális nagyítás | 8x |
| Készülék hőérzékenysége | < 20 mK |
| Szenzor felbontása | 640 × 480 px |
| Szenzor hőérzékenysége | < 40 mK |
| Pixelméret | 12 µm |
| Kijelző felbontása | 640 × 400 px |
| Képkockasebesség | 50 Hz |
| Kijelző típusa | AMOLED |
| Észlelési távolság | 1300 m |
| Objektív paraméterei | F30 / 1.2 |
| Látószög | 14.6 × 9.2° |
| Látómező 100 m-en | 25.6 × 16.0 m |
| Tápfeszültség | 3.0 – 4.2 V |
| Külső tápellátás |
5 V (USB Type-C)
|
| Videórögzítő | Igen |
| Memóriakapacitás | 64 GB |
| Videó/Fotó formátum | .mp4 / .jpg |
| Videó/Fotó felbontás | 960 × 600 |
| Anyag |
Magnéziumötvözet
|
| Vízállóság | IPX7 |
| Menet | 1″ |
| Üzemi hőmérséklet | -20 – +40 °C |
| Mobilalkalmazás | Stream Vision 2 |
| Wi-Fi |
2.4 / 5 GHz, IEEE 802.11 b/g/n/ac (WPA)
|
| USB típus | USB Type-C |
| Üzemidő (+22 °C-on) | 7 óra |
| Méretek |
144 × 41 × 69 mm
|
| Súly |
0,24 kg (akku nélkül)
|
A márka hivatalos oldala: https://pulsarvision.com/
| Márka | Pulsar |
|---|---|
| Modell | Axion |























Értékelések
Még nincsenek értékelések.