bestoptika.eu
ThermTec VIDAR 360 hőkamera céltávcső
HUF
Az eredeti ár: 850 000,00 Ft.690 000,00 FtA jelenlegi ár: 690 000,00 Ft.
- Szenzor: 384 × 288 px, 12 μm
- Objektív: 60 mm
- Hőérzékenység: ≤ 25 mK
- AI arányos távolságmérő
- Észlelési távolság: 3 000 m
- Optikai zoom: 3x
- Fokozatmentes digitális zoom: akár 5x
- Kijelző: OLED 1024 × 768 px
- Energiatakarékos mód (alvó üzemmód)
- Akkumulátor üzemideje: 10 óra
Készleten
- Szállítás készletről 4-7 nap, külső raktárról 14-28 nap.
ThermTec VIDAR 360 hőkamera céltávcső
A Vidar 360 hőkamera céltávcső 12 μm érzékenységű érzékelővel rendelkezik, amelynek felbontása 384 × 288 px, valamint egy 60 mm fókusztávolságú objektívvel. Az OLED kijelző 1024 × 768 px felbontásának köszönhetően kiváló képminőséget biztosít rossz időjárási körülmények között és teljes sötétségben is.
| Érzékelő | 384 × 288 px |
| Hőérzékenység | ≤ 25 mK |
| Kijelző felbontása | 1024 × 768 px |
| Wi-Fi | Igen |
| Objektív | 60 mm |
| Észlelési távolság | 3 000 m |
| Optikai nagyítás | 1,8x / 5,5x |
| Optikai zoom | 3× |
| Látómező |
13,1° × 9,8° / 4,4° × 3,3°
|
| Digitális zoom | 5× |
| Dioptria korrekció | ±5 |
| Fotókészítés lehetősége | Igen |
| Videókészítés lehetősége | Igen |
| Védettségi szint | IP67 |
| Memória | 64 GB |
| Működési hőmérséklet | −20 °C – 50 °C |
| Elemek | 2× 18650 |
| Akkumulátor üzemideje | 10 óra |
| Súly | 880 g |
| Méretek |
220 × 84 × 87 mm
|
A csomag tartalma:
- ThermTec Vidar 360
- 1× szemkagyló
- 4× 18650 típusú akkumulátor
- 1× mágneses töltőkábel
- 1× Picatinny szerelék
- Használati útmutató
A márka hivatalos oldala: https://www.thermeyetec.com/vidarseries/
| Márka | ThermTec |
|---|---|
| Modell | Vidar |























Értékelések
Még nincsenek értékelések.