bestoptika.eu
ThermTec VIDAR 635 hőkamera céltávcső
Az eredeti ár: 850 000,00 Ft.680 000,00 FtA jelenlegi ár: 680 000,00 Ft.
- Érzékelő: 640 × 512 px, 12 µm
- Lencse: 35 mm
- Hőkamera érzékenysége: ≤ 25 mK
- AI arányos távolságmérő
- Érzékelési távolság: 1 800 m
- Optikai nagyítás: 1,9x
- Folyamatos digitális zoom: akár 5×
- Kijelző: OLED, 1024 × 768 px
- Energiatakarékos üzemmód (alvás)
- Akkumulátor üzemideje: 10 óra
Készleten
- Szállítás készletről 4-7 nap, külső raktárról 14-28 nap.
ThermTec VIDAR 635 hőkamera céltávcső
Kicsi, könnyű és kompakt – ezek a szavak írják le legjobban a ThermTec új Vidar hőkamerás céltávcsövét. Minden szükséges funkcióval rendelkezik a lehető legkényelmesebb vadászathoz vagy megfigyeléshez, miközben rendkívül könnyű. A fagyásmentes képet biztosító kalibrációs technológia és az intuitív vezérlés révén a legjobb társává válik bármilyen kültéri körülmények között.
Fő jellemzők:
- Érzékelő felbontása: 640 × 512 px
- Hőérzékenység: ≤ 25 mK
- Érzékelési távolság: akár 1 800 méter
- AI arányos távolságmérő
A Vidar 635 hőkamerás céltávcső egy 12 µm érzékelővel van felszerelve, amelynek felbontása 640 × 512 px. A 35 mm-es fókusztávolságú lencse fix optikai nagyítást biztosít 1,9x értékkel. Az OLED kijelző 1024 × 768 px felbontással lenyűgöző képet nyújt rossz időjárási körülmények között és teljes sötétségben is.
| Érzékelő | 640 × 512 px |
| Hőérzékenység | ≤ 25 mK |
| Kijelző felbontása | 1024 × 768 px |
| Wi-Fi | Igen |
| Lencse | 35 mm |
| Érzékelési távolság | 1 800 m |
| Optikai nagyítás | 1,9x |
| Látómező | 12,5° × 10,0° |
| Digitális zoom | 5x |
| Dioptria korrekció | ±5 |
| Fényképkészítési lehetőség | Igen |
| Videófelvétel lehetősége | Igen |
| Védelmi besorolás | IP67 |
| Tárhely | 64 GB |
| Üzemi hőmérséklet |
−20 °C-tól 50 °C-ig
|
| Akkumulátor | 2× 18650 |
| Akkumulátor üzemideje | 10 óra |
| Súly | 591 g |
| Méretek |
160 × 60 × 70 mm
|
A csomag tartalma:
- ThermTec Vidar 635 hőkamerás céltávcső
- 1× szemkagyló
- 4× 18650-es akkumulátor
- 1× mágneses töltőkábel
- 1× szerelék
- Használati útmutató
A márka hivatalos oldala: https://www.thermeyetec.com/vidarseries/
| Márka | ThermTec |
|---|---|
| Modell | Vidar |





























Értékelések
Még nincsenek értékelések.