bestoptika.eu
ThermTec VIDAR 650 LRF 2.0 hőkamera céltávcső lézeres távolságmérővel
Az eredeti ár: 1 399 000,00 Ft.1 162 000,00 FtA jelenlegi ár: 1 162 000,00 Ft.
- A Vidar650L 2.0 egy integrált, 1200 méteres lézeres távolságmérővel van felszerelve, ballisztikai számítással, amely jelentősen javítja a lövések pontosságát.
- 640×512-es felbontású és NETD ≤18mK érzékelővel rendelkezik, amely lehetővé teszi a legapróbb részletek rögzítését és kiváló képminőség biztosítását.
- Az 50 mm-es objektívvel akár 2600 méterig képes célokat érzékelni, így ideális nyílt területekre vagy szélesebb látómezők megfigyelésére.
- Ezenkívül a készülék számos erőteljes funkcióval van ellátva, amelyek a vadászati élményt új szintre emelik, ezzel kiemelkedő, kompakt hőképalkotó távcsővé téve azt.
Elfogyott
- Szállítás készletről 4-7 nap, külső raktárról 14-28 nap.
ThermTec VIDAR 650 LRF 2.0 hőkamera céltávcső távolságmérővel
A Vidar 2.0 intuitív kezelést, csúcsminőségű képet és hosszú akkumulátor-élettartamot kínál, így teljes mértékben a célra koncentrálhat, kompromisszumok nélkül, bármilyen körülmények között.
Hőérzékenység: ≤ 18 mK
Érzékelő: 640 × 512 px
Érzékelési távolság: akár 2600 méter
Egyszerűsített vezérlés
Lézeres távolságmérő
A Vidar 650L 2.0 céltávcső NETD ≤ 18 mK érzékenységű és 640 × 512 px felbontású hőérzékelővel van felszerelve. Minél alacsonyabb a NETD érték, annál jobban képes az érzékelő a legkisebb hőmérséklet-különbségeket is észlelni, így részletes képet biztosít. A kiváló képminőség eléréséhez hozzájárul az AMOLED kijelző is, amely 1024 × 768 px felbontással rendelkezik, és kíméli a szemet.
Az 50 mm-es fókusztávolságú objektív és a 2,8-szoros fix optikai nagyítás lehetővé teszi a távcső számára, hogy akár 2600 méteres távolságig érzékeljen. Az eszköz emellett AI-alapú aránymérővel és 1000 méter hatótávolságú lézeres távolságmérővel is fel van szerelve.
| Wi-Fi | Igen |
| Érzékelő | 640×512 px |
| Hőérzékenység | ≤ 18 mK |
| Kijelző felbontása | 1024 × 768 px |
| Objektív | 50 mm |
| Érzékelési távolság | 2600 m |
| Optikai nagyítás | 2,8x |
| Látómező | 8,8° × 7,0° |
| Digitális zoom | 1-4x |
| Dioptria korrekció | ±5D |
| Lézeres távolságmérő |
Igen, 1000 m hatótáv
|
| Ballisztikai kalkulátor | Igen |
| Fotó készítése | Igen |
| Videó készítése | Igen |
| Hangrögzítés | Igen |
| Védettségi szint | IP67 |
| Tároló |
Beépített, 64 GB
|
| Üzemi hőmérséklet |
-20°C-tól 55°C-ig
|
| Akkumulátorok |
2× cserélhető 18650
|
| Akkumulátor üzemidő | 16 óra |
| Súly | 687 g |
| Méretek |
201 × 107 × 72 mm
|
A csomag tartalma:
- ThermTec Vidar 650 LRF 2.0
- 1× akkumulátortöltő
- 2× 18650 akkumulátor
- 1× 18650 akkumulátortok
- 1× 18500 akkumulátortok
- 1× USB adatkábel
- 1× mágneses szemkagyló
- Optikatisztító kendő
- Használati útmutató cseh és szlovák nyelven
A márka hivatalos oldala: https://www.thermeyetec.com/vidar-2-0-series/
| Márka | ThermTec |
|---|---|
| Modell | Vidar |



















Értékelések
Még nincsenek értékelések.