bestoptika.eu
Hikmicro STELLAR SQ50 2.0 termovízny puškohľad
HUF
Pôvodná cena bola: 1 240 000,00 Ft.1 170 000,00 FtAktuálna cena je: 1 170 000,00 Ft.
- 640 × 512 pixelov
- NETD<20mK
- Optika 50 mm
- Zorný uhol 8,8°
- Optické zväčšenie sa v porovnaní s predchádzajúcou verziou zvýšilo na 3,3x
- Detekčná vzdialenosť 2600 m
Nie je na sklade
- Dodanie zo skladu 4-7 dní, z externého skladu 14-28 dní.
A Hikmicro Stellar SQ 2.0 druhej generácie termovízne teleskopy v Hikmicro nový vlastný vývoj 640×512 rozlíšenie pixelov s vysokou citlivosťou NETD<20mK verzia snímača. SQ50, optika 50 mm-es, zorný uhol 8,8°-optické zväčšenie je v porovnaní s predchádzajúcou verziou väčšie 3,3x-es. Maximálne zväčšenie vrátane 8-násobného digitálneho zväčšenia 26,4 x-es. Detekčná vzdialenosť 2600m.
V porovnaní s predchádzajúcou verziou vývoj obsahuje:
- Najnovší, vysoko citlivý prvok na snímanie tepla v zariadení Bola pridelená hodnota NETD<20mK.
- 0,49 veľký zaoblený formát OLED s displejom
- Prídavná batéria 18650 Lítium-iónové
- Ovládací volič ponuky v strede
- Prepracované ovládacie tlačidlá - ľahšie poklepanie a tichšia prevádzka
- Image Pro algoritmus
- Dostupný základný farebný tón: studený/teplý
- Režim zoomu kontinuálny / viacnásobný režim
- Zvýšená odolnosť proti strelám 1000 g /0,4 ms
| Maximálne rozlíšenie | 640×512 |
| Aktualizácia obrázkov | 50 Hz |
| Pixel Middle | 12μm |
| Reakčná vlnová dĺžka | 8μm - 14μm |
| NETD | Menej ako 20 mK (@25°C), F#=1,0 |
| Objektív (ohnisková vzdialenosť) | 50 mm, F1,0 |
| Detekčná vzdialenosť | 2600m |
| Režim zaostrenia | Zaostrovací krúžok |
| Zorné pole (H × V), stupne/m @100 m | 8,8° × 5,3°/15,4 m × 9,2 m |
| Minimálna ohnisková vzdialenosť | 5m |
| Zväčšiť | 3,3x-26,4x (8x) |
| Zobraziť obrázok | Podporuje nepretržité priblíženie |
| Zobrazenie | 1920 × 1080, 0,49 palca OLED |
| Nastavenie kontrastu | Áno |
| Nastavenie jasu | Áno |
| Palety | Čierna horúca, biela horúca, červená horúca, fúzia |
| Režim FFC (Flat Field Correction) | Automatická, manuálna, externá korekcia |
| Exit Pupilla | 6 mm |
| Eyelines | 55 mm |
| Dioptrie (rozsah) | -5D až 5D |
| Spracovanie obrazu | Áno |
| Úprava tónov | Studený, teplý |
| Všeobecné | Všeobecné |
| Úroveň ochrany | IP67 |
| Hmotnosť | 950 g bez externej batérie |
| Rozmery | 425,4 mm x 84 mm x 71,4 mm |
| Oprava | Štandardné 30 mm |
| Prevádzková teplota | -30 °C až 55 °C (-22 °F až 131 °F) |
| Systém | Systém |
| Nahrávanie videa | Nahrávanie videa na palube |
| Urobte si snímku | Áno |
| Hotspot | Áno |
| Pohotovostný režim | Áno |
| Úložisko | Zabudovaná pamäť EMMC (64 GB) |
| PIP (obraz v obraze) | Áno |
| Horúca stopa | Áno |
| Meranie vzdialenosti | Áno |
| Zvukový záznam | Áno |
| Záznam aktivovaný spätným nárazom | Áno |
| Maximálny spätný náraz | 1000g/0,4 ms |
| Typ batérie | Dve dobíjateľné lítiové batérie (interné), jedna vymeniteľná a dobíjateľná batéria 18650 (externá) |
| Prevádzkový čas batérie | 11 hodín nepretržitej prevádzky (pri 25 °C, Wi-Fi vypnuté) |
| Napájanie typu C | 5 V DC/2 A, rozhranie USB typu C, podporuje QC3.0 |
https://www.hikmicrotech.com/en/outdoor-products/stellar-2-0-thermal-scope/
| Značka | Hikmicro |
|---|---|
| Model | Stellar |















Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.