bestoptika.eu
Hikmicro LYNX LE15S termovízny monokulár
HUF
Pôvodná cena bola: 252 000,00 Ft.212 000,00 FtAktuálna cena je: 212 000,00 Ft.
- Vďaka 15 mm objektívu a novému 12-mikrónovému snímaču možno rozpoznať ľudskú postavu alebo jeleňa až na vzdialenosť 750 metrov
- A pri 11,7° vďaka uhlu záberu vidí naraz veľkú plochu
- Vynikajúca hodnota NETD (35 mK) zaručuje, že obraz je jasný a kontrastný aj v hmle a daždi
- Integrovaná pamäť má kapacitu 8 GB, takže môžete ukladať pomerne dlhé videozáznamy
- Obnovovacia frekvencia je 50 Hz, takže živý obraz bude živý
Na sklade
- Dodanie zo skladu 4-7 dní, z externého skladu 14-28 dní.
Hikmicro LYNX LE15S termovízny monokulár
Termokamera HIKMICRO LYNX Pro LE15S od spoločnosti HIKVISION, najväčšieho svetového výrobcu bezpečnostných kamier. Nová kamera je vybavená 12 mikrónovým snímačom s rozlíšením 256 × 192 pixelov a 15 mm optikou. Detekčná vzdialenosť je 750 metrov a zorný uhol 11,7 stupňa.
Zmeny nového modelu "S" v porovnaní s predchádzajúcou verziou LE15:
- Nové a vylepšené používateľské menu
- Nový displej OLED s rozlíšením 800 × 600 pixelov
- Extrémne dlhý prevádzkový čas (až 8 hodín)
| Hlavné funkcie | |
| Maximálne rozlíšenie | 256 × 192 |
| Aktualizácia obrázkov | 50 Hz |
| NETD | Menej ako 35mK |
| Šošovka | 15 mm, f1,0 |
| Režim zaostrenia | Zameranie zadarmo |
| Min. ohnisková vzdialenosť | 10m |
| Zorný uhol | 11,7° × 8,8° / 20,5 m × 15,4 m |
| Zväčšiť | 2,2x-17,6x(8x) |
| Detekčná vzdialenosť | 750m |
| Zobrazenie | |
| Max. rozlíšenie | 800 × 600, 0,32 palca, OLED |
| Režim FFC | Automatická, manuálna, externá korekcia |
| Odchádzajúci žiak | 20 mm |
| Eyelines | 6 mm |
| Nastavenie dioptrií | medzi -5D a +4D |
| Všeobecné | |
| Mechanická ochrana | IP67 |
| Hmotnosť | 280g |
| Rozmery | 158,3 mm × 61 mm × 57 mm |
| Prevádzková teplota | -20 °C až +55 °C |
| Systém | |
| Snímanie snímok | Áno |
| Hotspot | Áno |
| Meranie vzdialenosti | Áno |
| Pohotovostný režim | Áno |
| Ukladanie | Zabudovaný pamäťový modul (8 GB) |
| Zvukový záznam | Áno |
| Dodávka elektrickej energie | |
| Batéria | Nabíjateľná lítiová batéria |
| Prevádzkové hodiny | 8 hodín (25 °C, Wi-Fi vypnuté) |
| Zásuvka nabíjačky | 5 V DC/2 A, typ C |
https://www.hikmicrotech.com/en/outdoor-products/lynx-s-thermal-monocular/
| Značka | Hikmicro |
|---|---|
| Model | Lynx |













Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.