bestoptika.eu
Pulsar TRAIL 3 LRF XR50 céltávcső
1 110 000,00 Ft
A Trail 3 céltávcső közepes és nagyobb távolságú vadászatra készült, ahol a legfontosabb a célpont felismerése és a lövés pontos elhelyezése. Nagy távolságokon is világos és éles képet biztosít, ami segíti a vadászokat a célpontok pontos azonosításában nyílt vagy vegyes terepen.
Készleten
- Szállítás készletről 4-7 nap, külső raktárról 14-28 nap.
Pulsar TRAIL 3 LRF XR50 céltávcső
Pontosság
A kompakt és robusztus Trail 3 LRF céltávcsövek professzionális vadászok, erdészek és kártevőirtók számára készültek. Az egytestű kialakítás és a többpontos Pulsar alsó sín robusztus szerkezetet és stabil rögzítést biztosít a fegyveren. A csúcskategóriás hőkamera a precíz lézeres távolságmérővel és a ballisztikai kalkulátorral kombinálva kiváló képminőséget nyújt, miközben biztosítja a lövés pontosságát is.
Ergonomikus kezelőszervek
Az összes funkció könnyedén vezérelhető a kéz közelében elhelyezett gomboknak, a két programozható gyorsgombnak és az intuitív forgó enkódernek köszönhetően, így gyorsan végezhet beállításokat anélkül, hogy elvonná figyelmét a vadászatról.
Kétoldalas fókuszáló mechanizmus
Gyors fókuszálás jobb vagy bal kézzel a mindkét oldalon elhelyezett fókuszáló tárcsák segítségével. A beépített karok biztos fogást nyújtanak a pontos és könnyű élességállításhoz bármilyen vadászati helyzetben.
Beépített ballisztikai kalkulátor
Kapjon pontos célzási adatokat a beépített ballisztikai kalkulátor segítségével, amely a személyre szabott ballisztikai profil alapján jeleníti meg a korrekciókat a kijelzőn, így segít a pontos találatok elérésében bármilyen mért távolságon.
Magas visszarúgás-állóság
Nagy erejű visszarúgás mellett is megőrzi teljesítményét, támogatja az akár .375 H&H kalibereket is, miközben teljes mértékben kompatibilis a sörétes és légfegyverekkel is.
Visszarúgás által aktivált videórögzítés
Örökítsen meg minden lövést automatikusan a visszarúgás által aktivált videórögzítés segítségével, amely három érzékenységi szinten állítható a különböző kaliberekhez igazodva.
Extra éles Full HD AMOLED kijelző
Élvezze az éles és részletgazdag hőképeket a világos, 1920 × 1080 felbontású Full HD AMOLED mikrokijelzőn, amely bármilyen körülmények között megkönnyíti a célpontok felismerését és követését.
Új grafikus kezelőfelület
Az intuitív kezelőfelületnek köszönhetően gyorsan navigálhat a beállítások között, amely átlátható megjelenítést és könnyű hozzáférést biztosít a legfontosabb funkciókhoz. Töltsön kevesebb időt a beállításokkal, és többet a megfigyeléssel, követéssel és a magabiztos döntéshozatallal terepen.
Kör alakú PiP (kép a képben) mód
Összpontosítson a célpontra anélkül, hogy elveszítené a környezeti áttekintést a kör alakú kép a képben mód segítségével. Nagyítsa ki a szálkereszt körüli területet, miközben a környező látómező továbbra is látható marad a folyamatos követés érdekében.
Beépített lézeres távolságmérő
Mérje meg gyorsan és pontosan a távolságot akár 1200 méterig a nagy teljesítményű lézeres távolságmérő segítségével. Váltson a folyamatos pásztázó mód és az egyszeri mérés között, hogy azonnal felmérhesse a távolságot, és magabiztosan megtervezhesse a következő lépést.
További funkciók:
- 9 színpaletta
- 3 kijelzőforma
- 10 szálkereszt típus
- 10 belövési profil
- Oldaldőlés kijelzése
- Emelkedési szög kijelzése
- Stream Vision 2 támogatás
- Stream Vision Ballistics támogatás
- Többpontos Pulsar szerelősín
- Automatikus kijelzőkikapcsolás
- 4 digitális megjelenítési mód
- Gyorsan cserélhető, újratölthető akkumulátor
- Háttérben történő felvételrögzítés
| Paraméter | Érték |
| Nagyítás | 3–24× |
| Digitális nagyítás | 8× |
| A készülék hőérzékenysége | < 18 mK |
| Pixelméret | 12 µm |
| Szenzor felbontása | 640 × 480 px |
| Szenzor hőérzékenysége | < 30 mK |
| Mérési távolság | 1200 m |
| Távolságmérő | lézeres, 905 nm |
| Mérési pontosság | ± 1 m |
| Kijelző felbontása | 1920 × 1080 px |
| Képfrissítési frekvencia | 50 Hz |
| Kijelző típusa | AMOLED |
| Észlelési távolság | 2300 m |
| Objektív paraméterei | F50/1.0 |
| Látómező 100 m-en | 8,8 / 15,4 m |
| Szemtávolság | 50 mm |
| Tápellátás |
3,0 – 4,2 V, LPS 7i 6400 mAh
|
| Külső tápellátás | 5 V, 9 V (USB-C) |
| Videórögzítő | Igen |
| Memória mérete | 64 GB |
| Videó/Fotó formátum | .mp4 / .jpg |
| Videó/Fotó felbontás | 1440 × 1080 px |
| Belövési lépésköz | 10,7 mm / 100 m |
| Vízszintes állítási tartomány | 2200 mm / 100 m |
| Függőleges állítási tartomány | 2200 mm / 100 m |
| Szálkereszt típusa | 10 szálkereszt |
| Visszarúgás-állóság | 6000 J |
| Anyag | Alumíniumötvözet |
| Vízállóság | IP67 |
| Üzemi hőmérséklet | -25 °C – +50 °C |
| Mobilalkalmazás |
Stream Vision 2, Stream Vision Ballistics
|
| Wi-Fi |
2.4 / 5 GHz, IEEE 802.11 b/g/n/ac (WPA)
|
| USB típus | USB-C |
| Távirányítás |
Igen, Bluetooth, BLE 4.2, IEEE 802.15.1, 2.4 GHz
|
| Méretek | 271 × 86 × 71 mm |
| Súly | 0,7 kg |
| Márka | Pulsar |
|---|---|
| Modell | TRAIL |






Értékelések
Még nincsenek értékelések.