bestoptika.eu
RIX LEAP L6 V2 hőkamera kereső
983 236,56 Ft
Hőkamera céltávcső folyamatos optikai zoommal. 640×360 px / 12 μm felbontású mikrobolométer, 25 mK alatti termikus érzékenység, 50 mm-es objektívlencse és nagy felbontású OLED kijelző. Hosszú üzemidő.
Készleten
- Szállítás készletről 4-7 nap, külső raktárról 14-28 nap.
A RIX LEAP L6 az első olyan hőkamera céltávcső a piacon, amely folyamatos optikai zoommal rendelkezik. Kifejezetten nagy érzékenységű infravörös szenzorral és fejlett hőkamerás technológiával van felszerelve, amely tiszta látási viszonyokat biztosít az olyan kihívást jelentő körülmények között is, mint az eső, a hó, a köd vagy a teljes sötétség.
A készülék funkciók széles tárházát kínálja, beleértve a fényképezést, a videorögzítést, az automatikus felvételkészítést, az optikai és digitális zoomot, a kép a képben (PIP) üzemmódot, valamint a különböző választható szálkereszteket. Cserélhető 18650-es típusú akkumulátora hosszú üzemidőt biztosít, és mindössze három akkumulátorral akár az egész napos, folyamatos használat is elérhető.
Fő jellemzők:
-
Hőkamera céltávcső folyamatos optikai zoommal
-
30 mm-es tubusátmérő a szabványos szerelékekhez
-
Videorögzítés és fényképezés funkció
-
Wi-Fi kapcsolat mobilalkalmazás-támogatással
-
PIP (Kép a képben) funkció
-
32 GB-os beépített memória
-
Tápellátás újratölthető, hosszú üzemidejű 18650-es akkumulátorról
-
Egyszerű és intuitív kezelés
Műszaki adatok (L6 modell)
| Jellemző | Érték |
| Szenzor típusa: | VOx Uncooled (hűtetlen) |
| Szenzor felbontása: | $640 \times 360\text{ px}$ |
| Pixelméret: | $12\text{ }\mu\text{m}$ |
| Termikus érzékenység (NETD): | $<25\text{ mK}$ |
| Képfrissítés: | $50\text{ Hz}$ |
| Objektív lencse: | $50\text{ mm}$ |
| Optikai zoom: | 2,8x – 8,4x |
| Látómező: | 8,8° / 15,4 yd @ 100 yd |
| Digitális zoom: | 1x – 4x |
| Betekintési távolság: | $50\text{ mm}$ |
| Dioptria korrekció: | -5 – +5 D |
| Észlelési távolság: | 2600 m / 2844 yd |
| Kijelző típusa: | OLED |
| Kijelző felbontása: | $1920 \times 1080\text{ px}$ |
| Wi-Fi frekvencia: | 2,4 GHz |
| Fotó/Videó felbontás: | $960 \times 720\text{ px}$ |
| Fotó/Videó formátum: | .jpg / .mp4 |
| Beépített memória: | 32 GB |
| Védelmi fokozat: | IP67 |
| Működési hőmérséklet: | -20 °C – +50 °C |
| Súly: | 1118 g |
| Méretek: | $37 \times 9 \times 8\text{ cm}$ |
| Akkumulátor típusa: | 18650 (3200 mAh) |
| Üzemidő (23 °C-on): | kb. 7 óra (a környezeti feltételek és a használt funkciók függvényében) |
| Külső tápellátás: | 5V (USB Type-C) |
| Lövésállóság: | 1000 g / 6000 Joules |
| Szerelék: | 30 mm-es gyűrűk |
| Márka | RIX |
|---|---|
| Modell | LEAP L6 V2 |













Értékelések
Még nincsenek értékelések.